اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36597 مورخ:[1398-03-08 19:20:01]
 کشف اختلاس 40 میلیاردی در یکی از بانک‌های مازندران/متهمان دستگیر شدند
فرمانده انتظامی مازندران خبرداد

کشف اختلاس 40 میلیاردی در یکی از بانک‌های مازندران/متهمان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی مازندران از کشف اختلاس 40 میلیاردی در یکی از شعبات بانک‌های شهرستان تنکابن و دستگیری دو متهم خبر داد و گفت: متهمان با صدور حکم قضائی و قرار مناسب روانه زندان شدند.


به گزارش مازند اصناف؛ سیدمحمود میرفیضی طی گفت‌وگویی از کشف اختلاس 40 میلیاردی در یکی از شعبات بانک‌های شهرستان تنکابن و دستگیری دو متهم خبر داد.
 
وی با اعلام این خبر، ادامه داد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه از حساب مشتریان یکی از شعبات بانک‌ها در تنکابن، مقادیر قابل توجهی وجه به صورت غیرمجاز برداشت شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.
 
فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان تنکابن با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با همکاری کارشناسان فنی بانک در بررسی‌های به عمل آمده دریافتند، یکی از کارکنان بانک موردنظر با سوء استفاده از موقعیت شغلی و همکاری یک زن از مشتریان بانک با شگردهای خاص و اقدامات متقلبانه، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب مشتریان بانک می‌کردند.
 
این مقام عالی انتظامی استان با اشاره به شناسایی متهمان و دستگیری این افراد، بیان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی به اختلاس 40 میلیاردی از حساب مشتریان بانک اقرار کردند.
 
میرفیضی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با صدور حکم قضائی و قرار مناسب روانه زندان شدند.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای پلیسی و فعال کردن سامانه پیامکی بانک و اطلاع از وضعیت حساب به صورت آنلاین، یکی از راه های پیشگیری از بروز چنین جرایمی است؛ از شهروندان هم استانی خواست که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا