اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36594 مورخ:[1398-03-08 14:13:01]
دعوت نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران از اصناف برای حضور پرشور در روز قدس

دعوت نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران از اصناف برای حضور پرشور در روز قدس

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران ضمن محکوم نمودن جنایات این رژیم منحوس، سکوت مرگبار و همراهی ذلیلانه برخی دولت‌های به اصطلاح اسلامی با جنایتکاران در منطقه، گفت:  روز قدس یادگار امام راحل انقلاب است که روز اسلام از سوی ایشان نامیده شد و اصناف و بازاریان بی شک وظیفه خود را در قبال فرمایشات امام راحل و آرمان‌های مقدس انقلاب، ادا خواهند کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ عباس رمدانی نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص اهمیت و ضرورت حضور کسبه و اصناف در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان گفت: روز قدس روز حمایت همه جانبه از فلسطین مظلوم و محکومیت جنایت‌های وحشیانه رژیم سفاک و نامشروع صهیونیستی است.

وی ضمن محکوم نمودن جنایات این رژیم منحوس، سکوت مرگبار و همراهی ذلیلانه برخی دولت‌های به اصطلاح اسلامی با جنایتکاران در منطقه؛ افزود: اصناف از گذشته و از قبل از انقلاب و حتی پس از آن در تمام کوران‌ها و بحران‌ها حضور فعال داشته‌اند و امسال نیز حضور پرشور و باشکوهی در راهپیمایی روز قدس خواهند داشت.

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران خاطرنشان کرد: روز قدس یادگار امام راحل انقلاب است که روز اسلام از سوی ایشان نامیده شد و اصناف و بازاریان بی شک وظیفه خود را در قبال فرمایشات امام راحل و آرمان‌های مقدس انقلاب، ادا خواهند کرد.

عضو هیئت مدیره اتاق اصناف مرکز مازندران اضافه کرد: از تمامی اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی مازندران درخواست می‌کنیم که با یک برنامه ویژه در این راهپیمایی شرکت کنند و بار دیگر حمایت و لبیک اصناف را در قبال انقلاب به اثبات برسانند.

شایان ذکر است 22 اتاق اصناف، 665 اتحادیه صنفی و حدود 150 هزار واحد صنفی در استان مازندران مشغول فعالیت و کسب و کار صنفی هستند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا