اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36583 مورخ:[1398-03-07 12:52:01]
ثبت‌نام در جشنواره تعاونی‌های برتر مازندران تا 10 تیرماه
معاون اداره‌کل تعاون مازندران اعلام کرد

ثبت‌نام در جشنواره تعاونی‌های برتر مازندران تا 10 تیرماه

معاون امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از آغاز ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خبر داد و گفت: ثبت‌نام از تعاونی‌های علاقه‌مند برای حضور در این جشنواره تا 10 تیرماه است.

به گزارش مازند اصناف؛ سیاوش علیزاده طی گفت‌وگویی، اظهار کرد: جشنواره تعاونی‌های برتر در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی نظام‌مند و نهادینه کسب و کارهای تعاونی موفق برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر با هدف دستیابی به توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه، معرفی توانمندی‌های بخش تعاون به اقشار مختلف جامعه اجرایی می‌شود، تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاون است.

معاون امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد و گفت: معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی برای بهره‌گیری سایر تعاونی‌ها از روش‌ها، دستورالعمل‌ها و نمونه‌های موفق از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

این مسؤول با بیان اینکه پس از اتمام مهلت ثبت‌نام تعاونی‌ها، داوری اولیه توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان انجام و تعاونی‌های برتر برای حضور در مرحله کشوری معرفی می‌شوند، ادامه داد: سال قبل شاهد مشارکت قابل توجهی از تعاونی‌های فعال در این جشنواره بودیم.

علیزاده افزود: امیدواریم امسال نیز شاهد مشارکت بیش از پیش تعاونی‌ها باشیم.

وی با بیان این که گرایش تعاونی‌های در نظر گرفته شده برای این جشنواره شامل تامین نیاز تولیدکنندگان، تامین نیاز مصرف‌کنندگان، تامین نیاز صنوف توزیعی، تامین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری و دانش بنیان است؛ گفت: همچنین صنایع دستی، فرش دستباف، بنیاد تعاون و کارآفرینی، اتاق تعاون، خدماتی، سهامی عام، مرزنشینان، کشاورزی، صنعتی، معدنی و اتحادیه‌های تعاونی قادر به حضور در این جشنواره هستند.

علیزاده تصریح کرد: ثبت‌نام از تعاونی‌های علاقه‌مند برای حضور در این جشنواره از چهارم خرداد تا 10 تیرماه خواهد بود.

معاون امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران خاطرنشان کرد: تعاونی ها می توانند با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.taavonibartar.mcls.gov.ir نسبت به ثبت‌نام در این جشنواره به صورت کاملا الکترونیکی اقدام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا