اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36575 مورخ:[1398-03-05 14:41:01]
تازه‌ترین خبرها از بازار طلا/حباب 480 هزار تومانی سکه در بازار
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا مرکز مازندران اعلام کرد

تازه‌ترین خبرها از بازار طلا/حباب 480 هزار تومانی سکه در بازار

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت امروز هر گرم طلای خام در بازار، 430 هزار تومان است و نسبت به روزهای قبل، افت چند 10 هزار تومانی داشته است؛ گفت: با توجه به وزن 8 گرم و 130 صوتی سکه با مزنه امروز بازار، چیزی نزدیک به 500 هزار تومان حباب قیمتی را نشان می‌دهد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری طی گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص تازه‌ترین تغییرات بازار طلا در پنجمین روز از خردادماه سال 98 اظهار کرد: قیمت‌ها در بازار طلا که طی هفته‌های اخیر با نوسانات رو به بالا در حرکت بود، به طور موقت شیب نزولی به خود گرفت و اکنون به یک ثبات نسبی رسیده است.

وی افزود: بازار به لحاظ رفت‌وآمد و خرید و فروش تقریبا راکد است و تعطیلات و ایام شهادت در ماه رمضان موجب شده است تا بر کسادی بیشتر بازار، دامن بزند.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت امروز هر گرم طلای خام در بازار، 430 هزار تومان است و نسبت به روزهای قبل، افت چند 10 هزار تومانی داشته است.

این فعال صنفی بازار طلا در استان ادامه داد: قیمت سکه تمام در بازار امروز، 4 میلیون و 800 هزار تومان نرخگذاری شد که با توجه به وزن 8 گرم و 130 صوتی سکه با مزنه امروز بازار، چیزی نزدیک به 500 هزار تومان حباب قیمتی را نشان می‌دهد.

نصیری متذکر شد: می‌توان گفت قیمت حال حاضر، قیمت پایین بازار است که تنها احتمال کاهش مقطعی قیمتی پایین تر از این نرخ ممکن است؛ لذا به خریدارانی که نیاز به خرید ضروری طلا دارند توصیه می‌کنیم که اکنون زمان مناسبی برای خرید طلا است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , قیمت , طلا , سکه , بازار , مازندران , حباب , مزنه , قیمت , طلا , سکه , بازار , مازندران , حباب , مزنهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا