اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36560 مورخ:[1398-03-04 12:49:01]
دلبری نوبرانه‌ها روی طبق‌ میوه‌سراها/ تازه‌ترین قیمت انواع میوه‌های بهاری در میادین مازندران
رئیس انحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران خبر داد

دلبری نوبرانه‌ها روی طبق‌ میوه‌سراها/ تازه‌ترین قیمت انواع میوه‌های بهاری در میادین مازندران

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران از تازه‌ترین قیمت انواع میوه‌های بهاری در میادین استان خبر داد و گفت: میدان میوه مملو از میوه‌های نوبرانه بهاری است و مشکلی در عرضه وجود ندارد.


به گزارش مازند اصناف؛ امیرحسین فخرآوران در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: میدان میوه مملو از میوه‌های نوبرانه بهاری است و مشکلی در عرضه وجود ندارد.


وی افزود: قیمت میوه هم نسبتا مناسب است و دچار نوسانات شدیدی نشده است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در خصوص قیمت میوه طی روز جاری در میادین میوه خاطرنشان کرد: قیمت امروز سیر تازه 2 هزار، سیب برگ‌دار 4 هزار، بادمجان 2 هزار، گوجه 3 هزار و 500 تا 4 هزار، سیب سفید دماوندی درجه یک 8 هزار، هندوانه 3 هزار، خربزه ملون 7 تا 7 هزار و 500، توت فرنگی محلی 8 هزار، کاهو 2 هزار، کلم سفید و قرمز 2 هزار و 500، هویج 4 هزار و 500، لوبیا سبز 7 هزار، کدو هزار، پیاز 5 هزار و سیب‌زمینی 6 هزار تومان است.

رئیس مسدان میوه و تره‌بار قرق ساری ادامه داد: قیمت خیارمحلی 4 هزار و 500، طالبی 5 هزار، گوجه سبز محلی 4 هزار، گوجه سبز شهریاری 7 هزار، ازگیل 5 هزار، فلفل دلمه‌ای 4 هزار و 500، هلو داودی 5 تا 6 هزار، موز 11 هزار و 500 تا 12 هزار و زردآلو 12 تا 14 هزار تومان است.
 
فخرآوران با بیان این توضیح  که با توجه به فصل برداشت هلو، میدان میوه‌ و تره‌بار روزهای جمعه نیز دایر است؛ گفت: میدان میوه در روز شهادت امیرالمومنین (ع) تا ظهر تعطیل است و بعدازظهر و پس از ساعت 13:00 به دلیل حجم بالای تعدد و تقاضا برای تحویل و خرید هلو، باز خواهد بود.
 
وی در پایان گفت: قیمت‌های میوه و تره‌بار اعلام شده مربوط به میدان بوده و فروشگاه‌ها با دریافت سود 20 تا 30 درصد می‌توانند به فروش برسانند که دریافت سود بیشتر تخلف محسوب می‌شود.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , قیمت , میوه , تره بار , مرکز , مازندران , نوبرانه , قیمت , میوه , تره بار , مرکز , مازندران , نوبرانهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا