اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36544 مورخ:[1398-03-01 14:24:01]
 بیش از 54 هزار قلم لوازم آرایشی فاسد در مازندران کشف شد

بیش از 54 هزار قلم لوازم آرایشی فاسد در مازندران کشف شد

فرمانده انتظامی قائم‌شهر از کشف 54 هزار و 736 عدد لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدولی مرادی فرمانده انتظامی قائم‌شهر از کشف 54 هزار و 736 عدد لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.
 
وی در باره جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در شهرستان قائم‌شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
 
فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر خاطرنشان کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، متهم را شناسایی کردند.
 
 مرادی بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی با همکاری نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان، در بازرسی از محل نگهداری کالا توسط متهم، در شهرستان‌های قائم‌شهر و ساری مجموعا 54 هزار و 736 عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز فروش و تاریخ مصرف گذشته کشف کردند.
 
وی ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان ، ارزش ریالی کالاهای کشف شده بالغ بر 10 میلیارد ریال است که کلیه اموال برای تعیین تکلیف و امحا به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائم‌شهر تحویل شد.
 
فرمانده انتظامی قائم‌شهر عنوان کرد: متهم که به صورت گسترده‌ای اقدام به توزیع کالا در سطح استان می‌کرد، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است.
 
مرادی در خاتمه با بیان اینکه استفاده از مواد بهداشتی و پروتئینی تاریخ مصرف گذشته موجب به خطر افتادن سلامت خانواده‌ها و بروز انواع بیماری در افراد خواهد شد؛ به خانواده‌ها توصیه کرد: هنگام خرید کالاها و محصولات سلامت محور، حتما به تاریخ مصرف و علامت استاندارد آن توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا