اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36543 مورخ:[1398-03-01 12:11:01]
شیرینی‌ تر کیلویی 26000 تومان شد

شیرینی‌ تر کیلویی 26000 تومان شد

یک مقام مسئول گفت: خرید و فروش زولبیا و بامیه نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد اُفت داشته است.

به گزارش مازند اصناف؛ یک مقام مسئول گفت: خرید و فروش زولبیا و بامیه نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد اُفت داشته است.

علی بهره‌مند رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی، قنادی درباره بازار شیرینی گفت: خرید و فروش زولبیا و بامیه نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد اُفت داشته است.

رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی با اشاره به اینکه خرید شیرینی در ماه مبارک رمضان کمترشده است اظهار کرد: امسال بازار زولبیا و بامیه بازار آرامی را تجربه کرد و نسبت به سال گذشته از نظر تقاضا کاهش داشته است.

 شیرینی‌ تَر ۲۶ هزار تومان


رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی قنادی با بیان اینکه امسال افزایش قیمتی بر بازار شیرینی نداریم تصریح کرد: تصمیم گیری برای قیمت مصوب از سوی سازمان حمایت و وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گیرد.

بهره‌مند در ادامه از قیمت نرخ‌های مصوب شیرینی در سال گذشته گفت: شیرینی‌تر ۲۶ هزار تومان، شیرینی دانمارکی ۲۱ هزار تومان، شیرینی زبان ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان، شیرینی پاپیون ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان، شیرینی برنجی ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان و کیک یزدی ۱۵ هزار تومان مشخص شده است.

وی در ادامه بیان کرد: هم اکنون قنادی‌های سطح شهر آمادگی کامل برای عرضه شیرینی در این ایام را دارند و جای هیچگونه نگرانی مبنی بر تامین و کمبود عرضه نیست.

به گفته شیرازی، تمام قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها تحت نظارت بهداشت و همچنین قیمتی مستمر سازمان تعزیرات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بازرگانی، اصناف کشور و اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان در سراسر کشور قرار دارند.

رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی، قنادی در ادامه تاکید کرد: به همه واحد‌ها ابلاغ کرده ایم که حق هیچ گونه افزایش قیمتی را ندارند.

به گفته بهره مند، شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با تلفن ۱۲۴ و یا اتحادیه تماس بگیرند./صبحانه


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا