اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36522 مورخ:[1398-02-28 14:23:01]
 کاهش 100 هزار تومانی سکه در بازار/آخرین قیمت‌ها از بازار طلا
نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا مرکز مازندران خبر داد

کاهش 100 هزار تومانی سکه در بازار/آخرین قیمت‌ها از بازار طلا

نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر مرکز مازندران از کاهش قیمت طلا، سکه و دلار در اولین روز از هفته جاری خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد طی هفته جاری نیز با مظنه‌ای که طلا در آغاز هفته جاری از خود بر جای گذاشته است، دچار نوسانات آن چنانی نباشیم.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی معلمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص تازه‌ترین اتفاقات در بازار سکه و طلا، اظهار کرد: قیمت مظنه امروز در بازار طلا و سکه، روند کاهشی در مقایسه با هفته قبل داشته است.

وی افزود: هفته گذشته به لحاظ نوسان قیمت سکه و طلا، هفته آرامی بود و به نظر می‌رسد طی هفته جاری نیز با مظنه‌ای که طلا در آغاز هفته جاری از خود بر جای گذاشته است، دچار نوسانات آن چنانی نباشیم.

نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت مظنه فروش هر گرم طلا در بازار امروز بدون احتساب اجرت و ارزش افزوده، 452 هزار و 200 تومان و قیمت خرید، 433 هزار و 100 تومان است.

این فعال صنفی بازار طلا در استان، بیان کرد: در بازار امروز، سکه تمام با قیمت حدود 5 میلیون تومان در معاملات به فروش رسید و با نرخ 4 میلیون و 950 هزار تومان نیز از مشتریان، خریداری شد.

معلمی اعلام کرد: در بازار اولین روز از هفته جاری؛ نیم سکه با قیمت دو میلیون و 770 هزار تومان و ربع سکه با قیمت یک میلیون و 770 هزار تومان در معاملات فروخته شد.

وی اصلی‌ترین عامل کاهش قیمت طلا و سکه در بازار را نزول قیمت دلار در بازار برشمرد و گفت: هر مثقال طلا در بازار امروز با نرخ یک میلیون و 958 هزار تومان، خرید و فروش شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا