اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36513 مورخ:[1398-02-28 12:29:01]
کشف بیش از یک میلیارد و 850 هزار ریالی کود قاچاق در فریدونکنار
فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار خبر داد

کشف بیش از یک میلیارد و 850 هزار ریالی کود قاچاق در فریدونکنار

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از کشف 15 تن کود شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 850 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد .

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ "غلامحسین رمضان نژاد" فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از کشف 15 تن کود شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 850 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد .

وی در تشریح این خبر، گفت : در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پي کسب خبری مبنی بر اين که فردی در شهرستان در خرید و فروش انواع کود شیمیایی قاچاق فعالیت دارد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متهم را شناسایی کردند .

سرهنگ رمضان نژاد، خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی ، ماموران با شناسایی محل دپوی کودهای قاچاق توسط متهم، در بازرسی از آن 15 هزار و 300 کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق و فاقد مجوز حمل و توزیع کشف کردند.

سرهنگ رمضان نژاد، اظهار داشت: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کودهای کشف شده بالغ بر یک میلیارد و 850 میلیون ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در خاتمه، افزود: کالای کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا