اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36484 مورخ:[1398-02-24 10:54:01]
جزییات اسیدپاشی به فروشنده ابزار و یراق در بابل

جزییات اسیدپاشی به فروشنده ابزار و یراق در بابل

صدای فریادهای سوختم سوختم مرد فروشنده در خیابان پیچید و مرد اسیدپاش به سرعت خود را به خودرویی رسانده و محل حادثه را ترک کرد.....

به گزارش مازند اصناف؛ درگیری لفظی یک فروشنده ابزار و یراق با مردی میانسال در شهرستان بابل با اسیدپاشی پایان یافت.

 

بنا براین گزارش، ساعت 51 و 7 دقیقه صبح روز شنبه 21 اردیبهشت رهگذران در خیابان 17 شهریور بابل محله «گاراژ اتفاق نو» شاهد مجادله کوتاهی از سوی دو مرد بودند. ناگهان صدای مجادله دو مرد  بالا گرفت.  در همین هنگام دو مرد با هم درگیر شدند و ناگهان مرد میانسال ظرفی که محتوی اسید بود را بالا آورد و آن را روی سر و صورت و لباس‌های مرد فروشنده ریخت.

 

صدای  فریادهای سوختم سوختم مرد فروشنده در خیابان پیچید و مرد اسیدپاش به سرعت خود را به خودرویی رسانده و محل حادثه را ترک کرد.

 

در همین حین با تماس یکی از حاضران در محل مأموران نیروی انتظامی در جریان ماجرا قرار گرفته و به سرعت خود را به آنجا رساندند.

 

مرد مصدوم که دچار سوختگی شدید شده بود به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شد ولی بعد از 2 ساعت به علت شدت سوختگی به بیمارستان سوانح و سوختگی زارع ساری انتقال یافت.

 

پلیس به تحقیق از شاهدان حادثه پرداخت که یکی از آنها گفت: مرد اسید پاش را دیدم که هنگام فرار یکی از پاهایش می‌لنگید و موقع راه رفتن دچار مشکل بود به همین دلیل بعد از اسیدپاشی به سرعت سوار بر یک خودرو از محل متواری شد.

 

مهدی غلام نیاء روشن سخنگوی اورژانس 115 بابل نیز در این‌باره به خبرنگار ما گفت: فرد حادثه دیده علی - 48 ساله - بوده و فروشنده ابزار و یراق است وی  از ناحیه سر، صورت و پشت دچار سوختگی اسیدی شده است.

 

از سوی دیگر ولی‌زاده بورا فرماندار ویژه شهرستان بابل نیز اختلافات مالی را عامل اسید پاشی عنوان کرده و گفته است که با توجه به نشانی‌هایی که از مرد اسید پاش به دست آمده  به نظر می‌رسد که حدود 55 تا 60 ساله باشد.

 

متهم بعد از اسید پاشی از صحنه حادثه متواری شد و به گفته مقامات انتظامی تحت تعقیب قرار دارد.

 

طبق آخرین اخبار حال مرد مجروح نامساعد بوده و در بیمارستان تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد./ایران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا