اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36449 مورخ:[1398-02-19 12:49:01]
 همه مدیران بخش صنعت در قبال کارگران مسئول‌اند/حمایت دستگاه قضا از صنعت و تولید
رئیس کل دادگستری استان مازندران در جمع کارگران صنایع چوب‌وکاغذاعلام کرد

همه مدیران بخش صنعت در قبال کارگران مسئول‌اند/حمایت دستگاه قضا از صنعت و تولید

رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه مسئولین، مدیران و کارگران باید با تلاش و کوشش، صنعت و تولید را رونق دهند؛ گفت: صنعت کشور به پشتوانه کارگران در حال رونق است و همه مدیران بخش صنعت در قبال کارگران مسئول هستند.

به گزارش مازند اصناف؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی‌فرد در حاشیه بازدید از کارخانه صنایع چوب و کاغذ استان مازندران، در جمع مدیران، پرسنل و کارگران این شرکت اظهار کرد: صنعت کشور به پشتوانه کارگران در حال رونق است و همه مدیران بخش صنعت در قبال کارگران مسئول هستند.
 
وی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام "رونق تولید" از سوی مقام معظم رهبری، افزود: همه ما باید در تحقق شعار سال به عنوان یک تکلیف شرعی تلاش کنیم؛ چراکه حمایت از تولید داخلی، موجب رونق و گردش چرخ اقتصاد همچنین کاهش بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی خواهد شد.
 
رئیس کل دادگستری استان مازندران با تاکید بر لزوم توجه به تقوا و عمل صالح، خاطرنشان کرد: مسئولین، مدیران و کارگران باید با تلاش و کوشش، صنعت و تولید را رونق دهند.
 
تقوی‌فرد با بیان اینکه امروز دشمن، معیشت مردم و مسائل اقتصادی را هدف گرفته است، تصریح کرد: دشمنان کشور در صدد هستند تا با تحریم کشور، مردم را دچار بحران کنند،‌ ولی قطعاً ملت بزرگ ایران با الهام از مذهب، دین، قرآن کریم، سخنان ائمه اطهار(ع) و رهنمودهای مقام معظم رهبری با همدلی و همفکری می‌کوشند تا پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان سرافراز و سربلند باشد.
 
رئیس کل دادگستری استان مازندران در پایان اظهاراتش با تاکید بر حمایت دستگاه قضایی استان از صنعت و تولید متذکر شد: دادگستری استان تاکنون گام‌های مثبتی در راستای حمایت از تولید داخلی برداشته و جهت رفع هرگونه موانع در مسیر فعالیت اقتصادی آمادگی دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا