اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36436 مورخ:[1398-02-17 11:53:01]
600 کیلو لواشک و ترشیجات فاسد در چالوس کشف شد

600 کیلو لواشک و ترشیجات فاسد در چالوس کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف 600 کیلو لواشک و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ عبدالله منتظری از کشف 600 کیلو لواشک و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در  شهرستان چالوس خبر داد.
 
وی افزود: در پي کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش مواد غذایی تاریخ گذشته توسط فردی در شهرستان چالوس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
 
فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، خاطرنشان کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، متهم را شناسایی و دستگیر کردند.
 
 منتظری ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران انتظامی این فرماندهی به همراه ماموران اداره بهداشت و اداره صنعت و معدن به محل نگهداری کالا توسط متهم عزیمت کردند.
 
وی بیان کرد: در بازدید به عمل آمده از این محل، 600 کیلو انواع لواشک و ترشیجات تاریخ مصرف گذشته که متهم با دستکاری در تاریخ انقضا ثبت شده روی کالاها آن را روانه بازار می کرد، کشف شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، در خاتمه با اشاره به این که متصدی این واحد انباری پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست تا برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده، هنگام خرید مایحتاج پروتئینی و مواد غذایی به تاریخ انقضاء مصرف و میزان سلامت آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس 110 و یا مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا