اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36435 مورخ:[1398-02-17 11:39:01]
آغاز طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در جویبار
رئیس اداره صنعت جویبار خبر داد

آغاز طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در جویبار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار گفت: هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان طرح نظارتی بر بازار و تأمین و توزیع کالاهای اساسی در شهرستان جویبار آغاز شد.

به گزارش مازند اصناف؛ بهرام عبدالله‌پور طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان بر کالاهای پر مصرف همانند مواد لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند وشکر، خرما، میوه، شیرینی‌های پر مصرف و مرسوم نظارت خواهد شد.

وی افزود: طرح نظارتی رمضان با استفاده حداکثری از ظرفیت بازرسان و ناظرین افتخاری اداره صمت شهرستان، اتاق اصناف و همراهی دستگاه‌های ذیربط از جمله جهاد کشاورزی، مرکز بهداشت، تعزیرات، نیروی انتظامی، بسیج اصناف و دامپزشکی در قالب گشت‌های بازرسی مشترک و هدفمند در شهرستان جویبار اجرایی خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار تصریح کرد: از همشهریان تقاضا داریم در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور، عدم درج قیمت، احتکار و... موارد را به تلفن۱۲۴ اعلام کنند.

عبدالله‌پور در پایان از همه کسبه‌های شهرستان جویبار خواست با توجه به تحریم‌های ظالمانه و مهیا بودن شرایط برای سؤاستفاده‌های احتمالی، همکاری لازم را با اداره صنعت این شهرستان جهت حمایت از مصرف کنندگان را داشته باشند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا