اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36422 مورخ:[1398-02-15 11:40:01]
هتل پرشیا نوشهر و مجتمع پذیرایی پاراگون چالوس افتتاح شد
با حضور معاون رئیس جمهور؛

هتل پرشیا نوشهر و مجتمع پذیرایی پاراگون چالوس افتتاح شد

با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس و مسئولین استانی و شهرستانی، هتل پرشیا در نوشهر و مجموعه پذیرایی پاراگون در چالوس به بهره برداری رسید.

به گزارش مازند اصناف؛ با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس و مسئولین استانی و شهرستانی عصر روز گذشته، هتل پرشیا در نوشهر و مجموعه پذیرایی پاراگون در چالوس به بهره برداری رسید.

هتل پرشیا نوشهر در زمینی به مساحت یک هزار و 600 متر مربع و با زیر بنای 4 هزار متربع ساخته شده است.

این هتل دارای 110 اتاق توسط بخش خصوصی ساخته شده و همزمان با بهره برداری از این واحد اقامتی و پذیرایی 26 نفر مشغول به کار شدند.

همچنین مجموعه پذیرایی پاراگون چالوس هم در زمینی به مساحت یک هزار و 600 مترمربع و با سرمایه گذاری 7 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری در آئین بهره برداری از این طرح های گردشگری بر تامین زیرساخت های لازم گردشگری مازندران با توجه به حضور میلیونی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی تاکید کرد.

وی گفت: دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری حمایت می کند و انتظار می رود مسئولان محلی و استانی برای جذب سرمایه گذاران بیشتر بخش خصوصی در این منطقه تلاش بیشتری داشته باشند.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا