اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36421 مورخ:[1398-02-15 11:33:01]
 آغاز طرح نظارتی ضیافت طی ماه رمضان در مازندران/برخورد قاطع و قانونی با متخلفان صنفی
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

آغاز طرح نظارتی ضیافت طی ماه رمضان در مازندران/برخورد قاطع و قانونی با متخلفان صنفی

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز طرح نظارتی گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی تحت عنوان « طرح ضیافت» که همزمان با سراسر کشور در جهت نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر عملکرد اصناف عرضه‌کننده کالاهای ضروری و مایحتاج اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی طی گفت‌وگویی از آغاز طرح نظارتی گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی تحت عنوان « طرح ضیافت» که همزمان با سراسر کشور در جهت نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر عملکرد اصناف عرضه‌کننده کالاهای ضروری و مایحتاج اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی افزود: امسال طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان با بهره‌گیری از توان و ظرفیت مضاعف نیروها و استفاده از همه امکانات گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: نظارت بر عرضه و فروش مواد پروتئینی، گوشت قرمز، لبنیات، قندو شکر، برنج، روغن، خرما، زولبیاوبامیه و سایر کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ماه پر فضیلت از جمله مهم‌ترین برنامه‌های ابلاغ شده به شعب سیار است که تاکید شده با هرگونه سوء استفاده احتمالی برخی افراد سودجو در این خصوص، در چارچوب قوانین و مقررات به شدت و باقاطعیت برخورد شود.

ملکی در خصوص عملکرد اداره متبوعش طی ماه نخست سال‌جاری گفت: در ماه ابتدایی امسال، یک‌هزار و  869 فقره پرونده تشکیل شد که متخلفین به مبلغ 34 میلیارد و 588 میلیون و 448 هزار و 413ریال جزای نقدی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با هشدار به صنوف مبنی بر رعایت موازین شرعی و قانونی در ماه مبارک رمضان، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه 135 تعزیرات حکومتی و یا شماره 124 در میان گذاشته تا در اسرع وقت اقدامات مقتضی صورت گیرد.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا