اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36411 مورخ:[1398-02-14 11:11:01]
 دستگیری محتکر 4 میلیاردی دارو و لوازم پزشکی در بهشهر
جانشین فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

دستگیری محتکر 4 میلیاردی دارو و لوازم پزشکی در بهشهر

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، از کشف 4میلیارد ریالی دارو و لوازم پزشکی احتکار شده و دستگیری فرد محتکر در شهرستان بهشهر خبر داد.


به گزارش مازند اصناف؛ حسن مفخمی شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز وو شناسایی محتکران کالا ماموران پلیس آگاهی شهرستان بهشهر با انجام اقداماتت اطلاعاتی موفق به شناسایی یک محتکر دارو و لوازم پزشکی در آن شهرستان شدند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با همکاری کارشناسان شبکه بهداشت و درمان آن شهرستان، در بازرسی از محل مورد نظر مقادیر زیادی دارو و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران ارزش کالای احتکار شده توسط متهم را بیش از 4میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در ادامه بازدید از محل ماموران موفق به کشف 2 هزار و 350 قلم داروی قاچاق و غیر مجاز به ارزش 320 میلیون ریال شدند.

مفخمی از پلمب این واحد صنفی خبر داد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است .

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان با اشاره به این که هدف احتکار ضربه به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف‌کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی‌های عمومی است،از مردم خواست: در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مراجعع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا