اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36400 مورخ:[1398-02-10 12:48:01]
 اصناف در کمک رسانی به مناطق سیل زده حماسه آفریدند
نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندران:

اصناف در کمک رسانی به مناطق سیل زده حماسه آفریدند

انسجام وحدت مجموعه اصناف در کمک رسانی به مناطق سیل زده مشابه حماسه ۸سال دفاع مقدس و نشان دهنده همدلی و تعامل اتاق ها و بسیج اصناف و خانواده بزرگ اصناف در سراسر ایران بود که می توان از آن به عنوان الگوی اخلاق نام برد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمودصادق کیا نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندران شهرستان رامسر سخنران سومین اجلاس دور هفتم نمایندگان اتاق اصناف ایران سخنان خود را با محوریت وظایف اتاق اصناف ایران بر اساس ماده ۴۵ را در دو بند آغاز کرد.


وی با اشاره به یکی از وظایف اتاق که ساماندهی امور اصناف است تصریح کرد: مشارکت در تنظیم بازار و ارائه نظریه مشورتی به وزارت صمت از وظایف اتاق هاست.


وی اضافه کرد: انسجام وحدت مجموعه اصناف در کمک رسانی به مناطق سیل زده مشابه حماسه ۸سال دفاع مقدس و نشان دهنده همدلی و تعامل اتاق ها و بسیج اصناف و خانواده بزرگ اصناف در سراسر ایران بود که می توان از آن به عنوان الگوی اخلاق نام برد.


او در ادامه گفت: تفکر علمی در مدیریت اتاق اصناف ایران باعث مشارکت بیشتر نمایندگان پارلمان در ارائه نقطه نظرات می شود که نقش بسیار موثری در شکل گیری کمیسیون ها ایفا می کند.


کیا نماینده اتاق اصناف ایران درمازندران اضافه کرد: نتیجه پژوهش و تجربه در مجموعه اصناف نشان می دهد که باید در تثبیت قیمت ها نظم و قانون مداری اعمال شود، همچنین به گفته وزیر صمت؛ قیمت کالا باید از مبدا تولید منظم و ثابت باشد تا اصناف متحمل بار مالی و انرژی مضاعف در توزیع کالا نشوند.


وی ضمن تقدیر از اصناف که در مقطع و شرایط فعلی با تمام تبلیغات سو خارجی با حضور و شرکت موثر خود در تمامی صحنه ها حماسه می آفرینند، با آرزوی کسب و روزی حلال و پاک برای همه اصناف سخن خود را به پایان رساند./اتاق اصناف ایران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا