اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36388 مورخ:[1398-02-09 12:36:01]
 لزوم نظارت دقیق‌تر بر روند توزیع نهاده‌ها در مازندران/تخصیص 55 هزار تن نهاده به استان
در جلسه بررسی وضعیت توزیع نهاده‌های دامی مطرح شد

لزوم نظارت دقیق‌تر بر روند توزیع نهاده‌ها در مازندران/تخصیص 55 هزار تن نهاده به استان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بر لزوم نظارت بیشتر بر روند توزیع نهاده‌های دامی تا رسیدن به مقصد و اجرای سریع‌تر پروژه‌های دام و طیور استان تاکید کرد.


به گزارش مازند اصناف؛ عزیزالله شهیدی‌فر در جلسه‌ای با محوریت بررسی آخرین وضعیت خوراک دام، جو، سبوس و سایر نهاده‌ها به بهره‌برداران و متقاضیان بخش کشاورزی استان، بر لزوم نظارت بیشتر بر روند توزیع نهاده‌های دامی تا رسیدن به مقصد و اجرای سریع‌تر پروژه‌های دام و طیور در استان تاکید کرد.
 
رئیس جهاد کشاورزی مازندران از پرسنل تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خواست تا نسبت به توزیع نهاده‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکنند و موانع موجود بر سر راه این واحد را بردارند.
 
علیرضا عطایی‌نژاد معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: تخصیص نهاده‌ها توسط وزیر جهاد کشاورزی در تاریخ 20 اسفندماه ابلاغ شد که توزیع آن در استان‌ها بر این اساس باید با تایید جهاد کشاورزی انجام شود.
 
وی ادامه داد: در تخصیص نهاده‌ها مشکلی نداریم، بلکه مشکل در حمل بار است.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران متذکر شد: بعد از ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی، 55 هزار تن نهاده سهمیه مازندران به این استان اختصاص داده شد.
 
به گفته عطایی‌نژاد، مصرف نهاده استان ماهانه حدود 20 هزار تن است.
 
وی در پایان یادآور شد: شرکت‌ها به صورت هفتگی لیست نهاده‌های حمل شده را اعلام می‌کنند و جهاد کشاورزی نسبت به راستی آزمایی آن اقدام می‌کند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا