اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36323 مورخ:[1398-01-29 15:41:01]
هفته‌ای توأم با کاهش دما و بارندگی در انتظار مازندرانی‌ها
آخرین وضعیت جوی استان طی 7 روز آینده؛

هفته‌ای توأم با کاهش دما و بارندگی در انتظار مازندرانی‌ها

براساس آخرین اطلاعیه اداره کل هواشناسی مازندران، از امشب پنجشنبه 29 فروردین الی روز چهارشنبه 4 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری، شاهد کاهش تدریجی دما به تناوب همراه با بارندگی، وزش باد و رعد و برف پراکنده توام با مواج شدن دریا خواهیم بود.

به گزارش مازند اصناف؛ براساس آخرین اطلاعیه اداره کل هواشناسی مازندران، از امشب پنجشنبه 29 فروردین الی روز چهارشنبه 4 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری، شاهد کاهش تدریجی دما به تناوب همراه با بارندگی، وزش باد و رعد و برف پراکنده توام با مواج شدن دریا خواهیم بود.

بر این اساس، در بازه زمانی 24 ساعت اولیه بارندگی یعنی از بامداد جمعه تا صبح شنبه، بارش در مناطق و ارتفاعات غربی و مرکزی استان از مقدار بیشتری نزدیک به 20 تا 40 میلیمتر برخوردار خواهد بود.

لذا با توجه به بارندگی، کاهش دما و بارش برف در مناطق کوهستانی، احتیاط در محورهای کندوان  هراز، ضروری به نظر می‌رسد و با توجه به آغاز فصل کاشت برنج، نشاکاری طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آتی، توصیه نمی‌شود.

بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روز جاری، نیمه ابری تا ابری با کاهش دما و از اواخر روز همراه با بارندگی و وزش باد خواهد بود.

گفتنی است وضعیت هوا برای روز جمعه 30 فروردین لغایت یکشنبه یکم اردیبهشت‌ماه 98 نیز ابری گاهی با وزش باد و بارندگی پیش بینی می‌شود.

بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته وضعیت هوا برای روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده نیز ابری همراه با بارندگی، در ارتفاعات مه آلود و بارش برف و بارن، وزش باد، کاهش دما و احتمال رعد و برق خواهد بود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا