اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36309 مورخ:[1398-01-28 13:23:01]
 دستگیری سارق حرفه‌ای قطعات خودرو در قائم‌شهر/اعتراف متهم به 40 فقره سرقت
فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری سارق حرفه‌ای قطعات خودرو در قائم‌شهر/اعتراف متهم به 40 فقره سرقت

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای قطعات خودرو با 40 فقره سرقت در شهرستان قائم‌شهر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی از شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای قطعات خودرو با 40 فقره سرقت در شهرستان قائم‌شهر خبر داد.
 
 
وی با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در شهرستان قائم‌شهر، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ماموران انتظامی کلانتری 12 شهرستان قائم‌شهر ضمن تقویت گشت‌های انتظامی هدف‌مند و استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی سارق حرفه‌ای لوازم داخلی خودرو شدند.
 
این مقام مسئول ادامه داد: ماموران در ادامه تحقیقات ضمن تعقیب و مراقبت از این سارق دریافتند، این فرد آشنا به موضوعات فنی خودرو و دارای سابقه کیفری است که به تازگی پس از پایان دوران محکومیت از زندان آزاد شده است.
 
میرفیضی اعلام کرد: با شناسایی محل فعالیت این فرد و هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیر کننده متهم به سرقت را دستگیر و در بازرسی از واحد صنفی وی، دو دستگاه کامپیوتر خودرو 206 سرقتی کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران، عنوان کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده، تاکنون به 40 فقره سرقت قطعات داخل خودرو در سطح شهرستان قائم‌شهر اعتراف کرد.
 
به گفته وی، در این خصوص مالخر اموال مسروقه شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا