اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36300 مورخ:[1398-01-27 14:05:01]
تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار طلا/ بی اعتمادی خریداران عامل اصلی کسادی بازار
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران مطرح کرد

تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار طلا/ بی اعتمادی خریداران عامل اصلی کسادی بازار

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه نوسانات هفته اخیر موجب شده است تا با بی اعتمادی خریداران به بازار، معاملات به حداقل خود برسد؛ گفت: طی روز جاری بازار از تب و تاب و روند صعودی قیمت‌ها در بازار کاسته شده و بازار به یک ثبت نسبی رسیده است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری طی گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه طی روز جاری اظهار کرد: طی روز جاری بازار از تب و تاب و روند صعودی قیمت‌ها در بازار کاسته شده و بازار به یک ثبت نسبی رسیده است.

وی افزود: بعد از تعطیلات نوروزی بازار کمی راه افتاده بود اما هم اکنون با نوسانات چند هفته اخیر، بازار به گل نشسته است و عملا، معامله‌ای صورت نمی‌گیرد

 عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت هر مثقال طلا بین یک میلیون و 870 هزار تومان تا یک میلیون و 930 هزار تومان در حال نوسان است؛ خاطرنشان کرد: قیمت هر گرم طلا در بازار امروز، 432 هزار و 600 تومان نرخ‌گذاری شده است.

نصیری در خصوص قیمت انواع سکه گفت: قیمت سکه امامی 4 میلیون و 800 هزار تومان، نیم سکه دو میلیون و 700 هزار تومان و ربع سکه یک میلیون و 730 هزار تومان است.

به گفته وی، نوسانات هفته اخیر موجب شده است تا با بی اعتمادی خریداران به بازار، معاملات به حداقل خود برسد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا