اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36276 مورخ:[1398-01-21 12:57:01]
صف‌های طولانی گوشت در مازندران شکسته شد/ روند کاهشی قیمت گوشت قرمز طی ماه‌های آینده
رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران عنوان کرد

صف‌های طولانی گوشت در مازندران شکسته شد/ روند کاهشی قیمت گوشت قرمز طی ماه‌های آینده

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران با بیان اینکه درحال حاضر شرایط عادی داریم، گفت: از صف‌های طولانی مردم شکسته شده و قصابی‌ها درحال توزیع گوشت قرمز هستند.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدکاظم سیداصغری‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با حمایت‌های خوب دولت که توزیع گوشت‌های تنظیم بازار توسط فروشگاه‌های گوشت و قصابی‌ها صورت گرفت که این اقدام توانست بر بازار تاثیر مثبتی برجای بگذارد.

وی افزود: از اسفند ماه امسال توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار توسط قصابی‌ها برای مصارف خانگی قیمت لاشه دام زنده از کیلویی 47 هزار به 40 هزار تومان رسید.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران اضافه کرد: درحال حاضر حدود 50 قصابی در سطح مرکز استان توزیع گوشت تنظیم بازار را برعهده دارند که با مدیریت خوب حتی توزیع گوشت در روستاهای سطح استان صورت می‌گیرد.

سیداصغری‌نژاد با بیان اینکه درحال حاضر شرایط عادی داریم، تصریح کرد: از صف‌های طولانی مردم شکسته شده و قصابی‌ها درحال توزیع گوشت قرمز هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگر گوشت و دام زنده وارد استان و ساری شود روند کاهشی قیمت گوشت قرمز را طی ماه‌های آینده خواهیم داشت.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران در پایان گفت: درخواست ما برای حل مشکل گوشت قرمز برای همیشه در استان مازندران این است که گوسفندان مولد وارد استان شوند تا در آینده واردکننده گوشت در استان نباشیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا