اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36275 مورخ:[1398-01-21 12:53:01]
سکه 5 میلیون تومان شد/تازه‌ترین قیمت طلا و سکه در 21 فروردین‌ماه
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خبر داد

سکه 5 میلیون تومان شد/تازه‌ترین قیمت طلا و سکه در 21 فروردین‌ماه

قیمت‌ها طی روز گذشته به یکباره افزایش یافت و سکه در بازار با قیمت 5 میلیون و 250 هزار تومان معامله شد؛ طی روز جاری نیز هر چند در مقایسه با روز گذشته شاهد کاهش قیمت هستیم اما به نسبت دو روز قبل، همچنان قیمت روند افزایشی خود را حفظ کرده است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری طی گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص علت افزایش قیمت سکه و طلا طی یکی، دو روز اخیر گفت: قیمت‌ها طی روز گذشته به یکباره افزایش یافت و سکه در بازار با قیمت 5 میلیون و 250 هزار تومان معامله شد.

وی افزود: طی روز جاری هر چند در مقایسه با روز گذشته شاهد کاهش قیمت هستیم اما به نسبت دو روز قبل، همچنان قیمت روند افزایشی خود را حفظ کرده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران علت این افزایش قیمت در بازار طلا را صرفاً هیاهو و اظهارنظر سخیف امریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی و برخی عکس‌العمل‌ها و واکنش‌ها اعلام کرد و خاطرنشان کرد: اقتصاد ایران به دنبال یک بهانه است؛ واگرنه نباید به خاطر برخی اظهار نظرها، قیمت هر مثقال طلا، 200 هزار تومان بالا رود.

نصیری متذکر شد: قیمت دلار طی روز گذشته از قیمت 13 هزار تومانی بازار به 15 هزار تومان رسید و با ورود بانک مرکزی و تزریق به بازار، اکنون کمی تعدیل پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه قیمت امروز هر گرم طلا در بازار به 450 هزار تومان رسیده است؛ اعلام کرد: قیمت امروز سکه تمام حدود 5 میلیون تومان، نیم سکه دو میلیون و 830 هزار تومان و ربع سکه یک میلیون و 820 هزار تومان است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران یادآور شد: برخی‌ها تصور می‌کنند با افزایش قیمت طلا، درآمد هنگفتی نصیب طلافروشان می‌شود اما واقعیت این است که اصل سود ما در خرید و فروش‌ها است و وقتی قیمت بالا رود، خرید و فروشی نمی‌شود تا درآمدی حاصل شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا