اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36245 مورخ:[1397-12-25 12:51:01]
آغاز روند کاهشی قیمت مرغ در بازار/ مرغ‌های دولتی جواب داد!

آغاز روند کاهشی قیمت مرغ در بازار/ مرغ‌های دولتی جواب داد!

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران از آغاز روند کاهشی قیمت مرغ از شب گذشته در بازار خبر داد و گفت: با شدت گرفتن توزیع مرغ دولتی و کمرنگ شدن صف‌های طویل در مقابل مراکز توزیع مرغ تنظیم بازار، تب و تاب روند افزایشی قیمت مرغ در بازار متوقف شد.


به گزارشمازند اصناف؛ کامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از آغاز روند کاهشی قیمت مرغ از شب گذشته در بازار خبر داد.

وی افزود: با شدت گرفتن توزیع مرغ دولتی و کمرنگ شدن صف‌های طویل در مقابل مراکز توزیع مرغ تنظیم بازار، تب و تاب روند افزایشی قیمت مرغ در بازار متوقف شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: روزانه 40 تن مرغ گرم دولتی در ساری و بخش‌های تابع آن در حال توزیع است و موجب شد تا قیمت‌ها از شب گذشته رو به پایین حرکت کند.

ایمانی یکی از عاملین توزیع مرغ در مازندران نیز با تایید کاهش قیمت مرغ در بازار گفت: از شب گذشته، قیمت هر کیلو مرغ، 200 تومان کاهش داشت.

وی افزود: قیمت امروز عرضه مرغ در بازار به ازای هر کیلو 16 هزار تومان و قیمت تخم مرغ به ازای هر شانه 15 هزار تومان است.

این عامل صنفی توزیع مرغ در مازندران با بیان اینکه هر چند روند بازار با افزایش تزریق مرغ تنظیم بازاری رو به پایین شده است؛ متذکر شد: مرغ‌های گرم تنظیم بازاری همان مرغ‌های خودمان از مرغداری‌های بومی است که با تخصیص نهاده‌ها و کاهش هزینه، اقدام به مشارکت با این ستاد کرده‌اند و لذا این امر، همچنان زمینه مرغ را کم نگاه می‌دارد و می‌بایست برای حل کمبود زمینه مرغ در استان، نسبت به توزیع مرغ‌های منجمد اقدام جدی‌تری صورت می‌گرفت.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا