اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36244 مورخ:[1397-12-25 12:49:01]
 کشف 600 هزار عدد مواد محترقه در مازندران/هنجارشکنان تا پایان نوروز بازداشت هستند
فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد

کشف 600 هزار عدد مواد محترقه در مازندران/هنجارشکنان تا پایان نوروز بازداشت هستند

فرمانده انتظامی از کشف بیش از 600 هزار عدد انواع موادمحترقه در سطح استان خبر داد و گفت: پلیس با هماهنگی دستگاه قضائی با افراد هنجارشکن و قانون گریزی که بخواهند در روزهای پایانی سال برای شهروندان ایجاد مزاحمت و سد معبر کنند، برابر قانون رفتار خواهد کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید محمود میرفیضی طی گفت‌وگویی از کشف بیش از 600 هزار عدد انواع موادمحترقه در سطح استان مازندران خبر داد و اظهار کرد: پلیس با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی برابر قانون رفتار خواهد کرد.

وی با اشاره به آمار صدمات و آسیب‌های چهارشنبه آخر سال 96، افزود: برابر آمار مرکز اورژانس 115 استان در سال گذشته بیش از 132 نفر مصدوم که از این تعداد 120 نفر به صورت سرپایی مداوا و 12 نفر در مراکز درمانی بستری شدند.
 
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا با اولویت مواد محترقه، گفت: در این طرح، بیش از 600 هزار عدد انواع موادمحترقه در سطح استان کشف شد.
 
میرفیضی با بیان اینکه وظیفه پلیس پاسخگویی به مطالبات مردمی است، تصریح کرد: پلیس با هماهنگی دستگاه قضائی با افراد هنجارشکن و قانون گریزی که بخواهند در روزهای پایانی سال برای شهروندان ایجاد مزاحمت و سد معبر کنند، برابر قانون رفتار خواهد کرد و در صورت دستگیری تا پایان تعطیلات نوروز خود و وسیله نقلیه آنان در بازداشت خواهند بود.
 
فرمانده انتظامی مازندران به خانواده‌ها توصیه کرد: در صورت برپایی آتش، ملاحظات و نکات ایمنی را رعایت کنند و از برپایی آتش در کنار پست برق، مخازن سوخت و گاز و روی آسفالت که موجب تخریب آن می شود، جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا