اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36240 مورخ:[1397-12-23 13:41:01]
 اعلام قیمت سیب و پرتقال تنظیم بازار/ هیچ محدودیتی در تأمین شکر وجود ندارد
معاون استاندار مازندران عنوان کرد

اعلام قیمت سیب و پرتقال تنظیم بازار/ هیچ محدودیتی در تأمین شکر وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با بیان اینکه محدودیتی در جهت تأمین شکر وجود ندارد؛ گفت: از روز شنبه، 500 تن پرتقال و 600 تن سیب در سطح استان توزیع خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن خیریان‌پور  طی گفت‌وگویی از آغاز توزیع روزانه 220 تن مرغ گرم با قیمت مصوب 11 هزار و 500 تومان در سطح شهرهای مازندران خبر داد.

وی افزود: طبق هماهنگی‌های انجام شده با اتحادیه مرغداران، اتحادیه کشتارگاه‌های مرغ و زنجیره‌های تولید از امروز؛ توزیع مرغ با قیمت مصوب در شهرستان‌ها  آغاز می‌شود و این در حالی است که میزان مصرف  روزانه استان در حالت عادی 180 الی 200 تن است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران خاطرنشان کرد:  در روز جاری، 40 تن مرغ گرم با نرخ تنظیم بازار در شهر ساری و 155 تن گوشت قرمز منجمد و 50 تن گوشت قرمز گوساله برای شهرستان‌های استان توزیع شد.

 خیریان‌پور به توزیع میوه‌های شب عید با نرخ مصوب برای تنظیم بازار شب عید اشاره و تصریح کرد: از روز شنبه، 500 تن پرتقال به قیمت کیلویی 3500 تومان و 600 تن سیب به قیمت هر کیلو 6500 تومان در سطح استان توزیع خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران متذکر شد: محدودیتی در جهت تأمین شکر وجود ندارد و به اندازه کافی این محصول تهیه و موجود است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا