اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36238 مورخ:[1397-12-22 14:50:01]
برگزاری 22 نمایشگاه صنایع دستی از 27 اسفندماه در مازندران
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد

برگزاری 22 نمایشگاه صنایع دستی از 27 اسفندماه در مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: از 27 اسفند سال‌جاری الی 16 فرورین سال 98 نمایشگاه‌های صنایع دستی در تمامی شهرهای مازندران در سه سطح ملی، منطقه‌ای و استانی برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ سیف‌الله فرزانه در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نمایشگاه صنایع دستی با مشارکت 25 استان در پارک ملل ساری در حال برگزاری است.

وی افزود: این نمایشگاه که از روز گذشته 21 اسفندماه با ظرفیت 100 غرفه آغاز به کار کرده است تا 25 اسفندماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان به صنایع دستی کشور می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خاطرنشان کرد: در ایام نوروز نیز در هر 22 شهر مازندران، نمایشگاه‌های صنایع دستی برگزار خواهد شد.

فرزانه بیان کرد: از 27 اسفند سال‌جاری الی 16 فرورین سال 98 نمایشگاه‌های صنایع دستی در تمامی شهرهای مازندران در سه سطح ملی، منطقه‌ای و استانی برگزار می‌شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران متذکر شد: طی این ایام، 5 نمایشگاه صنایع دستی ملی، 4 نمایشگاه منطقه‌ای و 13 نمایشگاه استانی در شهرهای استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا