اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36231 مورخ:[1397-12-21 10:53:01]
تشدید گشت‌های نظارتی بازار در مازندران/ تشکیل 1100 فقره پرونده در طرح نوروزی
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

تشدید گشت‌های نظارتی بازار در مازندران/ تشکیل 1100 فقره پرونده در طرح نوروزی

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: با توجه به افزایش تقاضای مردم جهت خرید مایحتاج شب عید و جلوگیری از سوء استفاده فرصت طلبان و تنظیم بازار، گشت‌های مشترک بازرسی با شدت بیشتری در سطح بازار در سراسر استان انجام می‌گیرد.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی طی گفت‌وگویی از تشدید گشت‌های بازرسی در بازار در ایام پایانی سال خبر داد.

وی ضمن بیان این خبر افزود: به‌دلیل افزایش تقاضای مردم جهت خرید مایحتاج شب عید و جلوگیری از سوء استفاده فرصت طلبان و تنظیم بازار گشت‌های مشترک بازرسی با شدت بیشتری در سطح بازار در سراسر استان در حال انجام است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت، اصناف و دانشگاه علوم پزشکی در معیت روسای شعب تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی و اماکن پر تردد بازرسی به عمل آورده و در صورت مشاهده تخلف در محل وقوع آن با واحد صنفی متخلف برخورد می‌شود.

ملکی بیان کرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در بخش کالا و خدمات 931  فقره، در بخش بهداشت و درمان 135  فقره و در بخش قاچاق کالا و ارز 104 فقره پرونده تشکیل شده است.

این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران از شهروندان استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد صنفی یا غیر صنفی مراتب را به سامانه 135 تعزیرات حکومتی و یا 124 اعلام تا برخورد لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا