اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36221 مورخ:[1397-12-20 16:56:01]
توقف قیمت مرغ در کانال 16 هزار تومان/کمبودی در تأمین نیاز مردم نداریم
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خبر داد

توقف قیمت مرغ در کانال 16 هزار تومان/کمبودی در تأمین نیاز مردم نداریم

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران ضمن اشاره به توقف قیمت مرغ در کانال 16 هزار تومان، گفت: خوشبختانه با تمهیدات انجام شده و ورود مرغ‌های تازه به بازار از سوی مرغداری‌ها، کمبودی در تأمین مرغ استان برای بازار شب عید وجود ندارد و جای هیچ نگرانی نیست.


به گزارش مازند اصناف؛ کامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار مرغ در استان اظهار کرد: طی روز جاری مرغ با قیمت 14 هزار و 800 تومان میان واحدها در سطح استان توزیع شد.

وی افزود: با احتساب سود قانونی 10 درصدی واحدهای خرده‌فروشی، در بازار امروز هر کیلو مرغ با قیمت 16 هزار و 300 تومان به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: البته قیمت مرغ با برندهای دربال و زربال، کیلویی یک‌هزار تا یک هزار و 500 تومان گران‌تر از سایر برندهای موجود در بازار است.

هاشمی با بیان اینکه طی چند روز اخیر، روند توزیع مرغ‌های دولتی افزایش یافته است؛ گفت: در مرکز استان روزانه 20 تن مرغ دولتی در حال توزیع میان شهروندان است.

وی بیان کرد: با افزایش توزیع مرغ دولتی طی چند روز اخیر، قیمت مرغ در کانال 16 هزار تومان ثابت مانده است.

رئیس اتحادیه مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران متذکر شد: با تمهیدات انجام شده و ورود مرغ‌های تازه به بازار از سوی مرغداری‌ها، کمبودی در تأمین مرغ استان برای بازار شب عید وجود ندارد و جای هیچ نگرانی نیست.

گفتنی است با رصد امروز بازار، قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار مرکز استان، 15 هزار تومان است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا