اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36185 مورخ:[1397-12-16 16:08:01]
پلمب 20 واحد صنفی متخلف در بابلسر
فرمانده انتظامی بابلسر خبر داد

پلمب 20 واحد صنفی متخلف در بابلسر

فرمانده انتظامی بابلسر از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، کشف ۲۰ فقره سرقت و پلمب ۲۰ واحدصنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ عبداله رضوانی اظهار داشت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی مأموران موفق به شناسایی و دستگیری ۳۳ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند.

سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی مأموران در بازدید از محل اختفای متهمان، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر و اموال سرقتی کشف کردند.

وی از توقیف ۸۲ دستگاه خودرو و ۵۱ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح نیز خبر داد و اظهار داشت: کشف ۲۰ فقره سرقت شامل سرقت اماکن، سرقت منزل، سرقت خودرو و موتورسیکلت از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

سرهنگ رضوانی افزود: در این طرح از ۵۰ واحد صنفی مورد بازدید شد که از این تعداد به ۳۰ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمب داده شد و ۲۰ واحد صنفی متخلف نیز به علت رعایت نکردن قوانین صنفی و حقوقی پلمب شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

رضوانی در خاتمه با اشاره به تداوم و تشدید طرح‌های پلیس با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال از شهروندان خواست: ایمنی تجهیزات و اماکن خود را بیشتر مورد توجه قرار دهند و هنگام حضور در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های عرضه محصولات، مراقبت بیشتری از وسایل همراه خود داشته باشند./مهر

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا