اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36172 مورخ:[1397-12-15 14:33:01]
 برگزاری نمایشگاه بهاره در 5 شهر مازندران/ آغاز نمایشگاه بهاره ساری از 18 اسفند
نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران خبر داد

برگزاری نمایشگاه بهاره در 5 شهر مازندران/ آغاز نمایشگاه بهاره ساری از 18 اسفند

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران از برگزاری نمایشگاه بهاره در 5 شهر مازندران خبر داد و گفت: نمایشگاه فروش بهاره ویژه بازار شب عید در ساری از روز شنبه 18 اسفندماه به مدت 10 روز برگزار خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ عباس رمدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری نمایشگاه بهاره در 5 شهر مازندران خبر داد.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه بهاره در شهرهای ساری، بابل و آمل قطعی شده است و در دو شهر قائم‌شهر و نور در دست اجرا و مراحل پایانی قرار دارد.

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران متذکر شد: در سایر شهرهای مازندران که این نمایشگاه‌ها دایر نمی‌باشد، اقلام مورد نیاز مردم از طریق مشارکت واحدهای صنفی و فروش فوق‌العاده در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ساری خاطرنشان کرد: اقلام پر مصرف شب عید نظیر کیف، کفش، پوشاک، آجیل، شکلات، شیرینی و سایر ارزاق عمومی در این نمایشگاه‌ها عرضه خواهد شد تا ضمن دسترسی آسان‌تر به مایحتاج عمومی، کنترل قیمت و نظارت بر بازار نیز در شهرهای بزرگ به نحو شایسته‌تری انجام گیرد.

رمدانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره با ظرفیت 300 غرفه در مرکز استان بیان کرد: نمایشگاه فروش بهاره ویژه بازار شب عید در ساری از روز شنبه 18 اسفندماه به مدت 10 روز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند  همه روزه از ساعت 10 صبح الی 22 به محل برگزاری نمایشگاه واقع در کمربندی ساری-نکا، سالن وفاییان جنب ایران خودرو مراجعه کنند.

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران با بیان اینکه کلیه غرفه‌داران این نمایشگاه دارای پروانه کسب و بومی هستند؛ گفت: اقلام عرضه شده در این نمایشگاه، حداقل 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار بوده و سعی شده است تا با تعدیل قیمت‌ها، به تقویت قدرت خرید خانوار مساعدت شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , نمایشگاه , فروش , بهاره , مازندران , شب , عید , نوروز , نمایشگاه , فروش , بهاره , مازندران , شب , عید , نوروزمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا