اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36134 مورخ:[1397-12-06 10:53:01]
 ابراهیمی: افزایش ۲۰درصدی تمامی حقوق‌ها عادلانه نیست

ابراهیمی: افزایش ۲۰درصدی تمامی حقوق‌ها عادلانه نیست

نماینده مردم شازند در مجلس، گفت: در شرایط کنونی افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌ها به صورت یکپارچه عدالت محسوب نمی‌شود زیرا مبنای حقوقی برخی افراد با توجه به مسئولیت، تحصیلات و سنوات بالا است.

به گزارش مازند اصناف؛ علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌های پرداختی، گفت:  در حال حاضر تمامی مولفه‌های زندگی گران شده و افزایش قیمت‌ها در بازار توجهی به میزان افزایش حقوق اقشار جامعه ندارند، به این معنا که گوشت با قیمت گران برای همه افراد با حقوق‌های متفاوت قابل خرید است.

مبنا قرار دادن افزایش ۲۰درصدی حقوق‌ها موجب اختلاف در پرداخت‌ها می‌شود

عضو کمیسیون کشاورزی آب منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، موافق افزایش20 درصدی حقوق ها نیستم زیرا حقوق های پرداختی با یکدیگر متفاوت هستند، تصریح کرد: با توجه به میزان اختلاف بین حقوق های پرداختی مبنا قرار دادن افزایش ۲۰درصدی موجب افزایش اختلاف پرداخت‌ها می‌شود.

روش پلکانی معکوس بهترین راه کار برای افزایش حقوق‌ها

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، بهترین راه‌کار برای افزایش حقوق‌ها می‌تواند روش پلکانی معکوس باشد، ادامه داد: همچنین می‌توان بخشی از اعتبار افزایش حقوق‌ها را به صورت عددی ثابت در نظر بگیریم و تقسیم کنیم و در کنار آن ضریب متغیری نیز داشته باشیم.

فشار تورم سالانه بر همه اقشار وارد می‌شود

وی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی افزایش ۲۰ درصدی حقوق‌ها به صورت یکپارچه عدالت محسوب نمی‌شود زیرا مبنای حقوقی برخی افراد با توجه به مسئولیت، تحصیلات و سنوات بالا است، عنوان کرد: تورم به صورت سالانه افزایش پیدا می‌کند و فشار آن به صورت یکپارچه بر اقشار وارد می‌شود اما رقم افزایش حقوق ‌ها یکسان نیست.

افزایش حقوق‌ها با استفاده از روش ‌درصد ثابت صحیح نیست

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: افزایش حقوق‌ها با استفاده از روش ‌درصد ثابت صحیح نیست و اگر در مقطعی از زمان توجیه اقتصادی داشته در حال حاضر روش اشتباهی محسوب می‌شود./افکارنیوز


» برچسب ها : , حقوف , دستمزد , مجلس , حقوف , دستمزد , مجلسمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا