اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3613 مورخ:[1392-03-18 20:22:01]
 سرگردانی 455 متقاضی وام در راهروهای بانک سپه
مدیر کل کمیته امداد مازندران خبر داد

سرگردانی 455 متقاضی وام در راهروهای بانک سپه


مدیرکل کمیته امداد مازندران از سرگردانی 455 مددجویی کمیته امداد مازندران در راهروهای بانک سپه خبر داد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد ابراهیم باغبانی ظهر امروز در کارگروه توسعه کشاورزی استان مازندران اظهار داشت: در کارگروه توسعه کشاروزی استان مازندران 5 میلیارد تومان برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: از پنج میلیارد تومان اختصاص یافته، چهار میلیارد تومان باید در اختیار مددجویان قرار می‌گرفت که تاکنون عملیاتی نشده است.

باغبانی بیان داشت: بانک سپه پرونده وام 455 متقاضی وام مددجویان را دریافت کرد که اقدامی برای پرداخت تسهیلات آنها انجام نداده است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران بیان داشت: 455 پرونده متقاضیان وام که همگی از مددجویان کمیته امداد مازندران هستند، از بانک کشاورزی به بانک سپه ارجاع داده شد.

وی ادامه داد: سهم کمیته امداد در تسهیلات مشخص شد که در حال حاضر پرونده وام متقاضیان وام در این بانک سرگردان هستند.

باغبانی با اعلام اینکه در سفر رئیس جمهور به مازندران این موضوع را از مدیر عامل بانک سپه پیگیری کردم که قول داده شد، گفت: این موضوع در قالب تفاهم‌نامه‌ای حل و فصل شود که تاکنون کارگشایی انجام نشده است.

وی با بیان اینکه طرح‌های معرفی شده به بانک سپه در قالب پرورش طیور و دام است، بیان داشت: تا کی مسئولان بانک سپه قصد دارند متقاضیان وام را در راهروهای بانک سرگردان نگه ‌دارند، مشخص نیست.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا