اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36124 مورخ:[1397-12-01 22:52:01]
شیران: موضوع نظارت بر عرضه دارو در چالوس از طریق بازرسی پیگیری می‌شود
نظارت بر قیمت داروها، حلقه مفقوده در چالوس

شیران: موضوع نظارت بر عرضه دارو در چالوس از طریق بازرسی پیگیری می‌شود

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: گلایه مردمی نظارت به قیمت داروها حلقه مفقوده در چالوس را به صورت ویژه پیگیری می‌کنم که سازمان بازرسی نیز در این زمینه ورود پیدا کرده است.

به گزارش مازند اصناف؛ مشکل تامین دارو یکی از دغدغه‌ها است که مردم مطرح می‌کنند، بحث نظارت بر قیمت دارو از دیگر مباحث و گلایه‌های است که مردم انتظار دارند به صورت ویژه‌تر در دستور کار قرار گیرد.

سوژه مردمی نظارت بر قیمت داروها حلقه مفقوده در چالوس یکی از مطالبات مردم در سامانه فارس من بود که سردبیران مردمی این رسانه خواستار پیگیری آن شدند در این زمینه؛ در مطلبی که یکی از مخاطبان خبرگزاری فارس مازندران در چالوس به ثبت رسانده نظارت بر قیمت داروها، حلقه مفقوده در چالوس به  عرصه دو قلم دارو که سرجمع قیمت این دو دارو 25 هزار تومان می‌شد، اما داروخانه‌دار مبلغ 43 هزار و 500 تومان از عرضه کننده نسخه دریافت کرده است.

این موضوع با توجه به افزایش تعداد متقاضیان رسیدگی به اطلاع محمدرضا شیران معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران رسیده است که شیران در پاسخ و پیگیری خبرنگار فارس اعلام کرده است که موضوع از طریق بازرسی در حال پیگیری و نتیجه آن هم اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا