اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36043 مورخ:[1397-11-17 14:46:01]
شهرک‌های صنفی همانند شهرک‌های صنعتی از همه مزايا و معافيت‌های قانونی برخوردارند/صدرو 2 مجوز ساخت شهرک صنفی در استان
مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران:

شهرک‌های صنفی همانند شهرک‌های صنعتی از همه مزايا و معافيت‌های قانونی برخوردارند/صدرو 2 مجوز ساخت شهرک صنفی در استان

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه تاكنون مجوز 2 شهرک صنفی تخصصی غيردولتی در استان صادر شده است؛ گفت: شهرک‌های صنفی همانند شهرک‌های صنعتی از همه مزايا و معافيت‌های قانونی برای شهرک‌ها نيز برخوردار خواهند شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید مصطفی موسوی در جلسه كارگروه توسعه بنگاه‌های خرد، كوچک و متوسط استان مازندران كه در شهرک صنفی تخصصی غيردولتی بنكداران برگزار شد؛ اظهار کرد: كارگروه توسعه بنگاه‌های خرد و كوچک استان با هدف تسريع در برطرف شدن موانع و مشكلات و راه اندازی شهرك‌های صنعتی غيردولتی مازندران تشكيل شد.

وی افزود: بر اساس قانون، ايجاد و صدور مجوز شهرک‌های صنفی غيردولتی به سازمان صنايع كوچک و شهرک‌های صنعتی ايران و در استان‌ها به شركت‌های شهرک‌های صنعتی واگذار شده است.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: تاكنون مجوز 2 شهرک صنفی تخصصی غيردولتی در استان صادر شده است.

موسوی با اشاره به درخواست‌های متعدد برای ايجاد شهرک‌های صنفی تخصصی در استان بيان کرد: با تشكيل اين كارگروه، توسعه بنگاه‌های خرد، كوچک و متوسط، درخواست‌ها به‌صورت منظم مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

وی تصريح كرد: شهرک‌های صنفی همانند شهرک‌های صنعتی از همه مزايا و معافيت‌های قانونی برای شهرک‌ها نيز برخوردار خواهند شد.

گل‌چوب مدیرکل اموراقتصادی استانداری مازندران نيز در اين جلسه با بیان اینکه کارگروه توسعه بنگاه‌های خرد و کوچک و متوسط استان یکی از کارگروه‌های ذیل شورای برنامه ریزی مازندران است که همه تصمیمات و مصوبه‌های قانونی آن برای مدیران دستگاه‌های اجرایی لازم الاجرا است؛ اظهار کرد: ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم در داخل شهرها به مکان‌های مناسب بیرون شهرها، جزو مصوبه‌های سال‌های قبل دولت و نیز تأکید جدی استاندار است.

وی درعین حال بانک کشاورزی را نیز ملزم به پرداخت تسهیلات مورد نیاز شهرک صنفی بنکداران برای تکمیل مراحل ساخت این شهرک اعلام کرد و افزود: انتظار است همان‌طور که این بانک در گذشته که همکاری خوبی داشته در ادامه نیز این همراهی را داشته باشد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا