اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36042 مورخ:[1397-11-17 14:15:01]
افزایش قیمت مرغ در بازار/ مرغ به مرز 15 هزار تومان رسید

افزایش قیمت مرغ در بازار/ مرغ به مرز 15 هزار تومان رسید

قیمت امروز مرغ در بازار با افزایش نسبی نسبت به روزهای گذشته همراه بوده است. بر این اساس، قیمت امروز مرغ در بازار به مرز 15 هزار تومان رسیده است.


به گزارش مازند اصناف؛ رصد امروز بازار حاکی از افزایش مجدد قیمت مرغ در بازار دارد.

کامران هاشمی در این‌باره گفت: قیمت امروز مرغ در بازار با افزایش نسبی نسبت به روزهای گذشته همراه بوده است.

وی افزود: قیمت هر کیلو مرغ در درب کارخانه 13 هزار و 200 تومان است که با احتساب سود 3 درصدی با قیمت 13 هزار و 600 تومان به دست توزیع‌کننده در واحدهای صنفی می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ در مرکز مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به سود قانونی 10 درصدی برای خرده‌فروشی‌ها، قیمت امروز مرغ در بازار مازندران به مرز 15 هزار تومان رسیده است.

هاشمی متذکر شد: بنا بر شنیده‌ها، در پایان سال، افزایش 15 درصدی تولید را خواهیم داشت که در صورت تحقق، موجب کاهش قیمت در بازار شب عید خواهد شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران یادآور شد: هر ساله از 15 اسفند الی 24 فروردین سال بعد، توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری انجام می‌شود که امسال هم طبق روال هر ساله بنا به اجرای این طرح هستیم تا مصرف‌کنندگان در تأمین این کالا، با کمترین مشکل و با قیمتی مناسب مواجه باشند.

ایمانی نیز در خصوص قیمت امروز بازار گفت: قیمت امروز عرضه مرغ در خرده‌فروشی‌ها، نرخی بین 14 هزار و 500 الی 15 هزار تومان است.

وی افزود: قیمت امروز با قدری نوسان، روند افزایشی داشته است و کمی گران شده است.

این فعال صنفی و عامل توزیع مرغ و تخم مرغ در استان بیان کرد: قیمت مرغ‌های با برند زربال و دربال، هزار تا هزار و 500 تومان، گران‌تر از این قیمت است.

به گفته ایمانی، قیمت امروز هر شانه تخم مرغ در بازار، 15 هزار تومان و هر دانه، 550 تومان است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , افزایش , قیمت , مرغ , بازار , مازندران , تخم مرغ , کشتارگاه , افزایش , قیمت , مرغ , بازار , مازندران , تخم مرغ , کشتارگاهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا