اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36030 مورخ:[1397-11-16 17:04:01]
نمایشگاه توانمندی‌های صنعت، معدن و تجارت مازندران برگزار می‌شود/ عرضه محصولات زیر قیمت بازار
در محل دائمی نمایشگاه‌های مازندران

نمایشگاه توانمندی‌های صنعت، معدن و تجارت مازندران برگزار می‌شود/ عرضه محصولات زیر قیمت بازار

نمایشگاه توانمندی‌های صنعت، معدن و تجارت مازندران در محل دائمی نمایشگاه مازندران شهرستان قائم‌ شهر برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ محسن طالبی‌شلیمکی دبیر اجرایی نمایشگاه صنعت معدن و تجارت مازندران ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه توانمندی‌های صنعت،معدن و تجارت مازندران در محل برپائی نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه به مدت چهار روز از  8 تا 11 اسفندماه به مدت چهار روز برگزار می‌شود و مراسم افتتاحیه روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی نمایشگاه صنعت معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه توانمندی‌های استان مازندران در این نمایشگاه به هفت فاز تبدیل شده است، گفت: صنایع نساجی، سلولولزی، شیمیایی، غیر شیمایی و استارتاپ‌ها در این نمایشگاه حضور می‌یابند.

طالبی با اشاره به استقبال بسیار مناسبی که برای برگزاری این نمایشگاه شده است، گفت: همه شرکت‌های بزرگ فولادی استان در این نمایشگاه حضور داشته و در کنار نمایشگاه فعالیت صنایع غذایی تحت عنوان نمایشگاه دیگر برپا شده است.

وی یادآور شد: در نمایشگاه صنایع غذایی استقبال مناسبی شده است، شرکت‌های توانمند استان اعلام حضور کرده و واحدهای صنعتی در این نمایشگاه دعوت شدند.

دبیر اجرایی نمایشگاه صنعت معدن و تجارت مازندران خاطر نشان کرد: فروش با قیمت کارخانه در این نمایشگاه هم پیش‌بینی شده است و با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری نمایشگاه با ایام عید تلاش کردیم به نیازمندی‌های مردم هم در این بخش توجه شود.

طالبی شلیمکی با اعلام اینکه در بخش صنعت 45 غرفه تکمیل شده است، گفت: برای فعالان صنایع غذایی هم 32 غرفه پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: نظارت بر روند عرضه محصولات انجام می‌شود و این حساسیت در روزهای برگزاری نمایشگاه لحاظ می‌شود و یکی از برنامه‌های ما حمایت از مصرف کننده است و قیمت محصولات بر اساس قیمت تمام شده پای کارخانه برای افراد بازدید کننده لحاظ می‌شود.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا