اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36021 مورخ:[1397-11-14 19:21:01]
 تاسیس شرکت حمل و نقل بین‌المللی در مازندران پیگیری شود
استاندار مازندران:

تاسیس شرکت حمل و نقل بین‌المللی در مازندران پیگیری شود

استاندار مازندران گفت: ایجاد شرکت حمل و نقل بین‌المللی در استان مازندران به صورت ویژه پیگیری شود و موانع ایجاد این شرکت‌ها توسط مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان شناسایی و نسبت به رفع آن مکاتبات لازم انجام شود.

به گزارش مازند اصناف؛ احمد حسین زادگان در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان با اعلام اینکه یکی از زیرساخت‌های توسعه صادرات در استان مازندران توجه به حمل و نقل جاده‌ای و ایجاد شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی است، اظهار کرد: شرایط برای ایجاد شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی در مازندران باید فراهم شود.

وی با اعلام اینکه از ظرفیت اسلامی برای ایجاد شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی در استان استفاده کنیم، گفت: یکی از دغدغه‌های استاندار سابق مازندران ایجاد این شرکت‌ها بوده و با توجه به اینکه نسبت به موضوع استان اشرافیت کامل دارد از این فرصت برای تاسیس شرکت‌های بین المللی باید استفاده کرد.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: متولیان حمل و نقل و نگهداری راه‌های برای ایجاد این فرصت در استان تلاش کند.

این مسئول در ادامه یکی از دغدغه‌های جدی در استان را پیگیری مصوبات استان اعلام کرد و افزود: در این ارتباط باید برنامه ریزی مناسبی انجام شود.

حسین‌زادگان در ارتباط با وضعیت پروژه‌های نیمه کاره در استان، ادامه داد: این پروژه‌ها باید سریع‌تر تعیین تکلیف شود.

وی گفت: اگر در تکمیل این پروژه‌ها سهل انگاری شده است باید دستگاه‌ها پاسخگو باشند و اگر مانع وجود دارد باید رفع شود و پیگیری‌ها تا تعیین تکلیف نهایی در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا