اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36019 مورخ:[1397-11-14 19:17:01]
 مشکلات معلمان غیردولتی همچنان پابرجا است/گلایه‌ از وعده‌های محقق نشده مسئولان
رئیس صنف معلمان و مربیان شاغل مدارس غیردولتی مازندران:

مشکلات معلمان غیردولتی همچنان پابرجا است/گلایه‌ از وعده‌های محقق نشده مسئولان

رئیس صنف معلمان و مربیان شاغل در مدارس غیردولتی مازندران گفت: باوجود پیگیری‌های نزدیک به دوساله اعضای هیئت مدیره این انجمن برای احقاق حق معلمان غیردولتی در استان؛ اما تاکنون هیچ یک از مطالبات این قشر، مرتفع نشده است.

به گزارش مازند اصناف؛ فاطمه احمدیان طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مشکلات معلمان غیردولتی مازندران همچنان پا بر جا است.

وی افزود: بیش از 10 هزار معلم غیر دولتی در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس غیردولتی استان مشغول فعالیت هستند که مهمترین مشکلات آن‌ها، بیمه، امنیت شغلی و حقوق پایین است.

رئیس صنف کارگری معلمان و مربیان شاغل در مدارس غیردولتی مازندران خاطرنشان کرد: علیرغم پیگیری‌های نزدیک به دوساله اعضای هیئت مدیره این انجمن برای احقاق حق معلمان غیردولتی در استان؛ اما تاکنون هیچ یک از مطالبات این قشر، مرتفع نشده است.

احمدیان بیان کرد: ما جلسات متعددی را از بدو تأسیس صنف معلمان غیردولتی در استان با مسئولان شهری و استانی از نمایندگان مجلس گرفته تا مدیرکل آموزش و پرورش برگزار کردیم که تماماً در حد شعار و وعده بوده و هیچ یک از این وعده‌ها، تاکنون عملیاتی نشده است.

وی عنوان کرد: ما دائما با تماس معلمان مبنی بر وجود مشکلات عدیده‌شان در مدارس غیر دولتی از تنظیم قرارداد و کسر حق بیمه از حقوق ناچیزشان هستیم و به دری که می‌زنیم با در بسته روبه‌رو می‌شویم.

رئیس صنف معلمان غیردولتی مازندران متذکر شد: مجمع سالیانه این انجمن برای انتخاب بازرس و اعضای علی‌البدل در 25 بهمن‌ماه امسال از ساعت 9 در سالن اجتماعات تأمین اجتماعی در ساری برگزار خواهد شد.

احندیان گفت: احتمالا جدا از انتخاب بازرس جدید و مشخص شدن اعضای علی‌البدل، به‌نظر می‌رسد که شاهد تغییرات و جابه‌جایی در بدنه هیئت مدیره این انجمن نیز باشیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا