اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36018 مورخ:[1397-11-14 19:15:01]
 پرداخت مطالبات سال 96 موسسات خصوصی طرف قرارداد با بیمه سلامت
مدیرکل بیمه سلامت مازندران خبر داد

پرداخت مطالبات سال 96 موسسات خصوصی طرف قرارداد با بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: مطالبات موسسات بخش خصوصی طرف قراداد با اداره کل بیمه سلامت مازندران تا پایان سال ۹۶ صد در صد پرداخت شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ رسول ظفرمند طی گفت و گویی اظهار کرد: با تخصیص اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال از سوی سازمان بیمه سلامت ایران به بیمه سلامت استان مازندران، تمام مطالبات بخش خصوصی شامل پزشکان،داروخانه ، فیزیوتراپی، آزمایشگاه و رادیولوژی و ... به طور کامل تا پایان سال 96 پرداخت شده است.

وی با بیان این که تأمین اعتبارات مورد نیاز سازمان بیمه سلامت موجب رضایتمندی هرچه بیشتر مردم و بیمه شدگان خواهد شد ، گفت: پرداخت صد در صدی مطالبات موسسات بخش خصوصی طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت مازندران ، نشان دهنده پیگیری های ارزشمند مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور و ایجاد یک انضباط مالی در بیمه سلامت است که این مدیریت منابع منجر به پرداخت منظم مطالبات در سال 97 شد.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران بیان کرد: در حال حاضر اعتبارات این سازمان پاسخگوی نیازهای بیمه سلامت در ارائه خدمات نیست و دولت و مجلس شورای اسلامی می توانند با تصویب بودجه مورد نیاز سازمان بیمه سلامت در بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ ، موجب افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات درمانی مورد نیاز و رضایتمندی بیمه شدگان و موسسات درمانی را فراهم کنند.

ظفرمند افزود: با توجه به این که بیشترین جمعیت بیمه شده سازمان بیمه سلامت به صورت رایگان و بدون پرداخت حق سرانه تحت پوشش بیمه سلامت هستند ، حمایت همه جانبه مجلس و دولت در راستای تأمین منابع مورد نیاز این طرح جهت ایجاد آرامش و دلگرمی مردم ، بیمه شدگان و موسسات درمانی بسیار موثر و مهم است.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به هزینه سالانه بیش از ۷۰۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت برای درمان بیمه شدگان و قرارداد با بیش از 2 هزار و 300 موسسه درمانی در سطح استان ، خواستار تخصیص ردیف بودجه مناسب جهت اجرای طرح های ملی نظیر پزشک خانواده و بیمه همگانی سلامت در استان مازندران شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا