اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36012 مورخ:[1397-11-13 16:48:01]
کاهش دید پرواز موجب سرگردانی 12 ساعته مسافران مازندرانی شد

کاهش دید پرواز موجب سرگردانی 12 ساعته مسافران مازندرانی شد

سعدالله وطن‌خواه مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: پرواز شب گذشته باید انجام می‌شد اما به دلیل کاهش دید فرودگاه که از 50 تا 60 متر تجاوز نمی‌کرد، این پرواز لغو شد و با گذشت 12 ساعت از زمان پرواز و عدم تغییر شرایط جوی، این پرواز، باطل اعلام شد.

به گزارش مازند اصناف؛ در پی سرگردانی نزدیک به 100 نفر از مسافران مازندرانی پرواز شب گذشته پرواز مشهد به ساری در فرودگاه مشهد که تا روز جاری نیز به‌طول انجامید، جزییات و دلایل آن‌را از سعدالله وطن‌خواه مدیرکل فرودگاه‌های مازندران جویا شدیم.

وطن‌خواه در این‌باره اظهار کرد: پرواز شب گذشته باید انجام می‌شد اما به دلیل کاهش دید فرودگاه که از 50 تا 60 متر تجاوز نمی‌کرد، این پرواز لغو شد.

وی با اشاره به اینکه شرایط دید اجازه پرواز را به خلبان نمی‌داد؛ افزود: البته مسئولان پرواز تا صبح امروز نیز صبر کردند تا شرایط رو به بهبود رود اما شرایط، تغییری پیدا نکرد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: ساعت 8 صبح امروز با توجه به گذشت 12 ساعت از زمان پرواز، این پرواز، باطل اعلام شد و از سوی دیگر پرواز‌های بالعکس نیز لغو شد.

وطن‌خواه بیان کرد: البته ظهر امروز هوا خوب شد اما چون مشخص نبود شرایط موجود چه زمانی تغییر پیدا می‌کند، پرواز شرکت وارش لغو شد.

وی در خصوص وضعیت مسافران این پرواز برای بازگشت به استان گفت: تنها پرواز شرکت وارش برای روز جاری لغو اعلام شد و از آن‌جا که شرکت‌های دیگر برای پرواز به ساری دارای نوبت هستند، مسافران با پروازهای شرکت‌های دیگر به استان عزیمت می‌کنند.

در هر صورت، تأخیر 12 ساعته و سرانجام لغو این پرواز، مشکلات عدیده‌ای برای مسافران هم استانی پرواز شب گذشته مشهد به ساری به‌وجود آورد که موجب شد تا حداقل نیمی از روز را از برنامه کاری خود عقب بمانند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا