اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35993 مورخ:[1397-11-10 14:46:01]
 بهره‌برداری از 40 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران طی دهه فجر
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران مطرح کرد

بهره‌برداری از 40 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران طی دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ضمن اعلام بهره‌برداری از 40 پروژه مهم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، گفت: این پروژه‌ها با اعتبار 81 میلیارد و 916 میلیون ریال در دهه فجر امسال، قابل افتتاح در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدمصطفی موسوی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با دهه مبارک فجر، 40 پروژه مهم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری می‌رسد.
 وی افزود: این پروژه‌ها با اعتبار 81 میلیارد و 916 میلیون ریال در دهه فجر امسال، قابل افتتاح در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: در حلول ایام‌الله دهه مبارک فجر، پروژه‌های تصفیه خانه فاضلاب، گازرسانی، ساخت ایستگاه آتش نشانی، خرید ماشین اطفاء حریق، زیرسازی و آسفالت، اصلاح شبکه فاضلاب، هدایت آب‌های سطحی، تکمیل شبکه توزیع آب، زیرسازی معابر، روکش آسفالت، احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز، تعریض جاده دسترسی، احداث شبکه 20 کیلوولت برق و اجرای شبکه مخابرات به بهره‌برداری می‌رسند.
 
موسوی با اشاره به اقدامات مهم شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در راستای تکمیل زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی تصریح کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی مناسب در هر شهرک، موجب اشتغال پایدار، ارتقاء تولید و بسترسازی مناسب برای سرمایه‌گذاری خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران یادآور شد: دستآوردهای انقلاب اسلامی باید به‌درستی برای مردم معرفی شود و شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان نیز در واقع، ثمره انقلاب بوده که در قبل از انقلاب، هيچ شهرک و ناحیه صنعتی در استان وجود نداشت که به برکت انقلاب اسلامی، هم اکنون 40 شهرک و ناحیه صنعتی در مازندران وجود دارد.

پس از گذشت 28 سال از عمر اين شهرک‌ها در مازندران، در حال حاضر، بالغ بر یک‌هزار و 600  واحد توليدی بهره‌بردار در استان مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا