اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35986 مورخ:[1397-11-09 16:41:01]
 توقف قیمت مرغ در نیمه کانال 14 هزار تومانی/ دلیل اختلاف قیمت مرغ در بازار چیست؟
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران مطرح کرد

توقف قیمت مرغ در نیمه کانال 14 هزار تومانی/ دلیل اختلاف قیمت مرغ در بازار چیست؟

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران با بیان اینکه در حال حاضر با تزریق مرغ تنظیم بازاری، ثبات نسبی در بازار به وجود آمده است و خوشبختانه روند صعودی مرغ در این مقطع، متوقف شده است؛ به سوال خبرنگار ما در خصوص علت تفاوت قیمت مرغ در بازار پاسخ داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدکامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار مرغ اظهار کرد: امروز مرغ با قیمت 13 هزار و 100 تومان توزیع و با قیمت 14 هزار و 500 تومان از سوی واحدهای عامل صنفی به مشتریان عرضه شد.

وی افزود: قیمت حال حاضر مرغ، بی سابقه بوده و این بالاترین رکورد قیمت در بازار مرغ است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تزریق مرغ تنظیم بازاری، ثبات نسبی در بازار به وجود آمده است و خوشبختانه روند صعودی مرغ در این مقطع، متوقف شده است.

هاشمی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص دلیل تفاوت قیمت مرغ در بازار و حتی عرضه مرغ با قیمت نزدیک به 16 هزار تومان بیان کرد: حد نهایت قیمت عرضه مرغ از سوی واحدهای خرده فروشی در بازار، به جزء برندهای دُربال و زَربال، 14 هزار و 500 تومان است.

وی با توضیح اینکه دلیل اختلاف قیمت مرغ در بازار به نوع برند این محصول بر می‌گردد، متذکر شد: تفاوت قیمت این دو برند با سایر برندهای موجود در بازار تقریبا به ازای هرکیلو، هزار تا هزار و 500 تومان است.

 

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران قیمت حال حاضر مرغ در مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل، دو برابر شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , قیمت , مرغ , بازار , مازندران , رکورد , دلیل , اختلاف , قیمت , قیمت , مرغ , بازار , مازندران , رکورد , دلیل , اختلاف , قیمتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا