اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35981 مورخ:[1397-11-09 14:44:01]
 جلوگیری از تعطیلی یک شرکت بزرگ لوازم خانگی در نکا
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران خبر داد

جلوگیری از تعطیلی یک شرکت بزرگ لوازم خانگی در نکا

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با بیان اینکه با ورود به‌موقع دادستانی نکا از تعطیلی یک شرکت بزرگ تولید لوازم خانگی و بیکار شدن بیش از 150 کارگر جلوگیری به‌عمل آمد؛ گفت: مدیر شرکت با فروش بخشی از اموال خود قصد انتقال به استان دیگری را داشت که با حل‌وفصل مشکلات موجود، این شرکت مجدداً آغاز به کار کرد.


به گزارش مازند اصناف؛ حسینی عالمی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با اقدام مناسب دادستانی شهرستان نکا در راستای حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری، از تعطیلی یک شرکت بزرگ تولید لوازم خانگی و بیکار شدن بیش از 150 کارگر جلوگیری به‌عمل آمد.
 
وی با اعلام این خبر افزود: در راستای حمایت قضایی از سرمایه گذاری، نسبت به پیگیری مشکلات یکی از سرمایه‌گذاران بزرگ استان که مالک 6 واحد تولید لوازم خانگی است، اقدام شد.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران تصریح کرد: با توجه به بروز برخی مشکلات بین این شرکت و یکی از بانک‌های استان، مدیر شرکت با فروش بخشی از اموال خود قصد انتقال به استان دیگری را داشت که با پیگیری دادستانی نکا و دعوت از مسئولین بانک و فرمانداری نسبت به حل و فصل مشکل اقدام و این شرکت مجدداً در شهرستان نکا آغاز به کار کرد.
 
حسینی عالمی در پایان از تشکیل هیئت ویژه نظارت بر عرضه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی در راستای ابلاغیه دادستان کل کشور و تشکیل هیات در استان و همچنین بازرسی از انبارهای موجود توسط دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان نکا خبر داد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا