اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35850 مورخ:[1397-10-17 11:23:01]
 کشف یک‌ونیم میلیارد لوازم خانگی قاچاق در غرب مازندران
جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف یک‌ونیم میلیارد لوازم خانگی قاچاق در غرب مازندران

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف 17 قلم لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در این استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ حسن مفخمی در جمع خبرنگاران از کشف 17 قلم لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در استان مازندران خبر داد.
 
وی با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع لوازم خانگی قاچاق در شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.
 
جانشین فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی رامسر با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی کردند.
 
 مفخمی ادامه داد: پس از هماهنگی قضائی، ماموران پلیس آگاهی با همکاری کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رامسر در بازدید از محل نگهداری کالا توسط متهم، 17 قلم لوازم خانگی قاچاق کشف کردند.
 
وی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد.
 
جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه قاچاق کالا تخریب زیر بنای اقتصاد کشور و نادیده گرفتن حق نسل فردا برای رشد و بالندگی است، متذکر شد: خرید و مصرف کالای قاچاق موجب اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا