اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35830 مورخ:[1397-10-13 11:12:01]
آغاز طرح ساماندهی سد معابر نمایشگاه‌داران اتومبیل در مازندران/ بازدید از 436 واحد صنفی استان
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

آغاز طرح ساماندهی سد معابر نمایشگاه‌داران اتومبیل در مازندران/ بازدید از 436 واحد صنفی استان

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به آغاز طرح مشترک ساماندهی صنوف و برخورد با تخلفات در استان گفت: این طرح به منظور ساماندهی صنوف از جمله نمایشگاه‌داران و مراکز خرید و فروش خودرو اجرایی شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
 

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی در حاشیه اجرای طرح ساماندهی صنوف و برخورد با تخلفات راهور که به منظور مدیریت ترافیک شهری در سطح استان به اجرا در آمد، اظهار کرد: محدودیت ارتباطی درون شهری با توجه به افزایش خودروها و مشکل ترافیک موجب هدر رفت زمان و عدم استفاده مفید از امکانات شهری می‌شود.
 
وی ادامه داد: وجود چنین شرایطی ایجاب می‌کند، ساکنان شهرها و استفاده کنندگان از امکانات موجود آن با رعایت قوانین، مقررات و حقوق شهروندی شرایط استفاده از امکانات موجود را برای همگان میسر سازند.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که 20 درصد از کشته شدگان حوادث رانندگی را عابران پیاده تشکیل می‌دهند، خاطرنشان کرد: این شرایط ایجاب می‌کند تا شهروندان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس ضمن کاهش تلفات انسانی از ازدحام و سنگینی بار ترافیک شهری بکاهند.
 
میرفیضی با اشاره به آغاز طرح مشترک ساماندهی صنوف و برخورد با تخلفات از جمله سد معبر و تعرض پیاده‌روها و محل تردد عابران پیاده که با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی استان، پلیس نظارت بر اماکن عمومی و اصناف  در سطح استان اجرایی شد، بیان کرد: این طرح به منظور ساماندهی صنوف از جمله نمایشگاه‌داران و مراکز خرید و فروش خودرو اجرایی شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
 
وی از بازدید 436 واحد صنفی در سطح استان طی روز گذشته خبر داد و افزود: در این طرح بیش از یک هزار و 320 خودروی متخلف اعمال قانون شد و از 349 واحد صنفی متخلف نیز تعهد اخذ شد.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه تهدیدات اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ترافیک شهری به همه افراد جامعه باز می‌گردد و هیچ کس از آن سود نمی‌برد، اذعان کرد: رعایت حداقل حقوق شهروندی و توجه به وظیفه شهروندی و احترام به حقوق دیگران نظمی دانست که سود حاصل از آن به فرد و جامعه باز خواهد گشت.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا