اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35825 مورخ:[1397-10-12 13:58:01]
پرونده مسکن مهر مازندران تا پایان ۹۸ بسته می‌شود
سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران:

پرونده مسکن مهر مازندران تا پایان ۹۸ بسته می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران باتاکید براینکه تکمیل و بهره برداری از مسکن مهر در مازندران تسریع شود گفت: پرونده مسکن مهر تا پایان ۹۸ باید بسته شود.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی رازجویان، در جلسه شورای مسکن استان، اظهار داشت: با توجه به اینکه مسکن مهر برای بهره مندی خانواده های کم درآمد، بدسرپرست و بی سرپرست از مسکن شکل گرفته است نیاز هست تا از امکانات دولتی برای احداث و تکمیل مسکن مهر استفاده کنیم.

وی افزود: تا زمانیکه اتحاد و همدلی در بین مسئولان برای تکمیل و بهره برداری مسکن مهر وجود نداشته باشد این مهم به سرانجام نخواهد رسید.

رازجویان چگونگی دریافت خدمات از وزارت راه و شهرسازی را مهم برشمرد و بیان داشت: امروز باید از فرصت طلایی بوجود آمده در این وزارتخانه برای خدمت به مردم مازندران بهترین بهره را برد.

وی ادامه داد: از این فرصت ها برای دریافت تسهیلات جهت تکمیل و بهره برداری مسکن مهر مازندران که از دغدغه های جدی وزیر راه و شهرسازی است استفاده شود.

رازجویان با بیان اینکه پرونده مسکن مهر مازندران تا پایان سال ۹۸ باید بسته شود از اعضای شورای مسکن استان خواست جلسات پیگیری را در پروژه های مسکن مهر که دارای مشکل هستند برگزار کنند تا به صورت عملیاتی مشکلات بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

مرجع: مهر


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا