اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35814 مورخ:[1397-10-11 15:53:01]
اولتیماتوم مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به تخلیط کنندگان برنج

اولتیماتوم مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به تخلیط کنندگان برنج

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ضمن هشدار به تخلیط‌کنندگان برنج در استان، گفت: تخلیط برنج در حکم تقلب محسوب شده و با متخلفان به شدت برخورد قانونی می‌شود.


به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: بعضا مشاهده می‌شود که برنج خارجی با کیسه برنج ایرانی به عنوان برنج داخلی به فروش می‌رسد و یا اینکه برنج خارجی و داخلی با هم تخلیط شده و به عنوان برنج محلی به فروش می‌رسد که این موضوع نارضایتی‌هایی را به دنبال دارد.

وی افزود: تخلیط برنج از نظر اخلاقی، شرعی و همچنین قانونی کار درستی نبوده و با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ضمن هشدار به تخلیط‌کنندگان برنج در استان، تصریح کرد: برنج مازندران به عنوان یک برند در کشور مطرح است، ولی عده‌ای سودجو به علت بهره‌برداری کوتاه مدت، اقدام به تخلیط برنج می‌کنند که این امر به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

ملکی تأکید کرد: تخلیط برنج در حکم تقلب محسوب شده و فرد متخاطی علاوه بر جریمه نقدی تا چند برابری،  با نصب پارچه به‌عنوان متخلف صنفی و تعطیلی محل کسب در صورت تکرار تخلف مجازات خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از شهروندان هم استانی خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد صنفی یا غیر صنفی مراتب را از طریق سامانه 135 تعزیرات حکومتی یا شماره 124 اعلام تا برخورد لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/» برچسب ها : , تعزیرات , مازندران , اولتیماتوم , ملکی , تخلیط , برنج , تعزیرات , مازندران , اولتیماتوم , ملکی , تخلیط , برنجمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا