اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35810 مورخ:[1397-10-11 14:50:01]
 سرمایه‌گذاری 1.6 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی جویبار
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام کرد

سرمایه‌گذاری 1.6 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی جویبار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: تاکنون ۱۰۱ واحد بهره‌بردار 1063 میلیارد ریال در شهرک صنعتی جویبار سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ سید مصطفی موسوی در بازدید از شرکت‌های شهرک صنعتی جویبار اظهار کرد: شهرک صنعتی جویبار با مساحت بیش از ۹۳ هکتار، دارای شرایط مناسب سرمایه‌گذاری بوده و امکانات زیرساختی آب، برق، گاز، مخابرات و تصفیه خانه فاضلاب در این شهرک صنعتی مهیا است.

وی یکی از مهم‌ترین مزیت شهرک صنعتی جویبار را نزدیکی به بندر دانست و افزود: دسترسی و نزدیکی به دو بندر فریدونکنار و امیرآباد از ویژگی‌های خاص و منحصر بفرد این شهرک صنعتی، نسبت به شهرک‌های دیگر استان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: تاکنون ۱۰۱ واحد بهره‌بردار 1063 میلیارد ریال در این شهرک صنعتی سرمایه گذاری کردند.

موسوی با بیان اینکه پروژه‌های زیرساختی شهرک صنعتی جویبار، انجام شده ولی در راستای تکمیل نیز پروژه‌هایی را در دست اقدام داریم اظهار کرد: پروژه اصلاح شبکه فاضلاب با اعتبار 2700 میلیون ریال و پروژه خرید و اجرای شبکه داخلی گاز با اعتبار 1700 میلیون ریال در حال انجام است.

سید علی اسد فرماندار جویبار نیز در این دیدار گفت: همکاری و مساعدت دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در جذب سرمایه‌گذار و توجه به حل مشکلات واحدهای تولیدی به‌ویژه واحدهای تولیدی نیمه فعال، تأثیرگذار است.

وی گفت: با موافقت استاندار، شهرک صنعتی جویبار به‌عنوان پایلوت شهرک‌های صنعتی استان، به‌لحاظ تبدیل واحدهای راکد و غیرفعال به فعال، معرفی شده كه با حمایت مسئولان دستگاه‌های اجرایی موجب رونق تولید، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی در شهرستان خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا