اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 35800 مورخ:[1397-10-10 13:13:01]
قلع‌وقمع 10 سازه غیرمجاز دریایی در مناطق ساحلی مازندران طی سال‌جاری
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران خبر داد

قلع‌وقمع 10 سازه غیرمجاز دریایی در مناطق ساحلی مازندران طی سال‌جاری

معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با بیان اینکه ساخت و ساز بدون مجوز یا خارج از مجوز سازمان بنادر و دریانوردی در دریاها و رودخانه‌های قابل کشتیرانی ممنوع است؛ گفت: با همکاری مراجع قضایی از ابتدای سال جاری تاکنون 10 سازه غیره مجاز در مناطق ساحلی استان مازندران قلع و قمع شد.

به گزارش مازند اصناف محسن مصطفایی طی گفت‌وگویی از تخریب 2 سازه غیرمجاز دریایی در سواحل استان مازندران خبر داد.

 

وی با اعلام این مطلب افزود: این اداره کل در راستای انجام وظایف حاکمیتی خود در دریا و صیانت از نوار ساحلی استان مازندران، با همکاری مراجع قضایی و دستگاه های اجرایی ذیربط، نسبت به تخریب 2 سازه غیرمجاز متعلق به اشخاص حقیقی در مناطق ساحلی شهرستان های نوشهر و رامسر اقدام نمود.


معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران خاطرنشان کرد: با همکاری مراجع قضایی از ابتدای سال جاری تاکنون 10 سازه غیره مجاز در مناطق ساحلی استان مازندران قلع و قمع شد.

مصطفایی تصریح کرد: براساس بند 22 ماده 3 آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال 1348 و ماده واحده مصوب 1387 مجلس شورای اسلامی، ساخت و ساز بدون مجوز یا خارج از مجوز سازمان بنادر و دریانوردی در دریاها و رودخانه های قابل کشتیرانی ممنوع می باشد.


معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش سواحل خاطر نشان کرد: به منظور حفاظت از خط ساحلی کشور از آسیب های ناشی از ساخت و سازهای غیر اصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری ، کلیه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی می بایست از طریق مراجعه به سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور نسبت به ثبت تقاضا برای دریافت مجوزهای تأسیس و بهره برداری از هرگونه سازه احداثی در دریا و رودهای قابل کشتیرانی اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا